Przejdź do treści

ArtoCardin na podwyższony cholesterol. Działanie, skład, opinie. Czy warto?

Zbyt wysoki poziom cholesterolu prowadzi do miażdżycy tętnic i wielu groźnych powikłań. Mimo to wiele osób wciąż lekceważy podwyższone normy frakcji LDL cholesterolu. A nawet Ci, którzy starają się dbać o dietę i ogólną kondycję, nie zawsze osiągają zamierzone rezultaty. Czy ArtoCardin może rozwiązać ten problem? Sprawdźmy jak preparat może pomóc w utrzymaniu zdrowia układu krwionośnego.

Skład ArtoCardin a skuteczne w regulowanie cholesterolu

O skuteczności produktu ArtoCardinu decydują: dwa aminokwasy, witamina oraz ekstrakt z owocu granatu. Są to jednak naturalne komponenty, które w medycynie są stosowane już od lat w celu poprawy kondycji układu krwionośnego oraz poprawy zdrowia w ogóle:

  • L-arginina: jej obecność w organizmie powoduje wytwarzanie tlenku azotu, który jest niezbędny, aby system sercowo-naczyniowy pracował prawidłowo. Aminokwas poszerza światło naczyń krwionośnych, normuje poziom cholesterolu we krwi i chroni przed wytwarzaniem się niebezpiecznych blaszek miażdżycowych.
  • Lizyna: ma ważny wpływ na układ krwionośny. Wzmacnia ściany tętnic i sprawia, że są one znacznie bardziej elastyczne. Lizyna chroni przed tworzeniem się skupisk miażdżycowych oraz osadzaniem się ich na ścianach tętnic.
  • Witamina C: obniża poziom trój glicerydów we krwi nawet o połowę. Witamina C w organizmie powoduje także zwiększenie produkcję enzymów, które umożliwiają całkowity rozkład tłuszczów.
  • Ekstrakt z granatu: owoce granatu są prawdziwą skarbnicą antyoksydantów, które są jak tarcza ochronna dla organizmu. Poprawia przepustowość żył, zmniejsza ryzyko osadzania się blaszki miażdżycowej i obniża ciśnienie krwi w organizmie.

Działanie i właściwości preparatu ArtoCardin

Odkładanie się cząsteczek cholesterolu LDL w aorcie i tętnicach powoduje zgrubienie ścian naczyń krwionośnych oraz obniżenie ich elastyczności. Może to powodować utrudniony transport krwi do poszczególnych tkanek organizmu, a więc niedokrwienie wielu narządów. Objawy, które mogą świadczyć o nieodpowiednim poziomie cholesterolu i zaburzeniach miażdżycowych to m.in.: obniżona koncentracja, silne bóle głowy, odczuwanie zmęczenia – nawet po niewielkim wysiłku fizycznym, problemy z równowagą i drętwieniem kończyn.

Substancje zawarte w ArtoCardin rozbijają skupiska cholesterolu, a w ten sposób poprawiają dotlenienie mózgu oraz pracę całego układu krwionośnego. Środek pomaga w ochronie przed wytwarzaniem się nowych blaszek miażdżycowych i zwalcza wolne rodniki odpowiedzialne często za degradację naczyń krwionośnych. ArtoCardin ma więc działanie zarówno aktywne  – atakuje i eliminuje zatory oraz złogi, a także chroni przed negatywnym działaniem frakcji LDL cholesterolu, zwiększając jednocześnie ,,pozytywne” frakcje HDL cholesterolu w organizmie.

Opinie o efektach stosowania ArtoCardin

Wiedza o opinii użytkowników została zaczerpnięta z blogów dotyczących zdrowia oraz rzetelnych forów, gdzie najczęściej pytania dotyczyły tego jak zmniejszyć cholesterol całkowity. Wśród porad dotyczących poprawy stylu życia i wprowadzenia zdrowej diety oraz odpowiedniej ilości ruchu, pojawiły się także komentarze dotyczące  środka o nazwie ArtoCardin.

Osoby, które korzystały z jego pomocy wypowiadają się pozytywnie na temat rezultatów jego stosowania. Ich doświadczenia wskazują na to, że nawet 2-4 tygodnie stosowania tego preparatu na cholesterol, może przynieść efekty takie jak:

  • Mniejsze ciśnienie krwi
  • Obniżenie frakcji LDL cholesterolu i tri glicerydów
  • Zwiększenie stężenia frakcji HDL cholesterolu
  • Większy zapas energii i wyższa produktywność
  • Lepsze wyniki badań

Biorąc pod uwagę powyższe działanie można stwierdzić, że produkt ArtoCardin wykazuje wysoką skuteczność. Negatywne opinie, które wybrzmiały na forum, dotyczą ceny produktu, która niektórym wydaje się zbyt wygórowana w porównaniu do najtańszych zamienników oraz faktu, że nie wszyscy przekonali się jeszcze do zakupów przez Internet.

ArtoCardin – podsumowanie składu i działania

Skład ArtoCardin wspomaga naturalną barierę ochronną przed blaszką miażdżycową i daje nadzieję osobom, które cierpią z powodu chorób sercowo-naczyniowych. W połączeniu z odpowiednią dietą, wzbogaconą o zdrowe tłuszcze omega, a także regularną dawką ruchu, kuracja może okazać się jeszcze skuteczniejsza.

3 podstawowe zadania ArtoCardin, które dają zadowalające efekty:

[dropshadowbox align=”none” effect=”lifted-both” width=”auto” height=”” background_color=”#fdf9c0″ border_width=”1″ border_color=”#dddddd” ]1. Normuje poziom cholesterolu[/dropshadowbox]

Rozmawiając na temat cholesterolu często określa się go błędnie jako coś złego w swojej istocie. Tymczasem należy pamiętać, że frakcje cholesterolu mogą być dobre (HDL) oraz złe (LDL). ArtoCardin zmniejsza poziom tego drugiego tak, aby nie przekraczał on górnej normy 190 md/dl oraz zwiększa poziom cholesterolu HDL, wyrównując do zdrowego pułapu.

[dropshadowbox align=”none” effect=”lifted-both” width=”auto” height=”” background_color=”#fdf9c0″ border_width=”1″ border_color=”#dddddd” ]2. Poprawia kondycję układu krwionośnego[/dropshadowbox]

Udrażnia żyły i tętnice, powoduje zwiększenie ich elastyczności oraz przepustowości. Pomaga w codziennej, prawidłowej pracy układu krwionośnego.

[dropshadowbox align=”none” effect=”lifted-both” width=”auto” height=”” background_color=”#fdf9c0″ border_width=”1″ border_color=”#dddddd” ]3. Dostarcza do organizmu polifenole[/dropshadowbox]

Które chronią przed negatywnymi skutkami stresu oksydacyjnego, złej diety oraz niezdrowych nawyków. Ogranicza osadzanie się blaszki miażdżycowej, która jest jedną z głównych przyczyn występowania miażdżycy oraz powikłań z nią związanych.

Gdzie kupić oryginalny ArtoCardin?

Jedynym miejscem, gdzie można obecnie zamówić kapsułki ArtoCardin jest oficjalna strona producenta. Nie stanowi to jednak żadnego utrudnienia – produkt jest ogólnodostępny, a wysyłka jest realizowana w przeciągu kilku dni roboczych. Ponadto, zamawiając wprost od producenta można zyskać 100% pewności co jakości składu, bezpieczeństwa oraz oryginalności produktu. Do tej pory producent gwarantował też atrakcyjne ceny i ponad 40% rabaty czasowe na pojedyncze opakowania oraz na całe pakiety.

AetoCardin – opinia redakcji

ArtoCardin to środek, który obniża poziom cholesterolu i może zmniejszać ryzyko wystąpienia zmian miażdżycowych. Kapsułki przeznaczone są dla osób, które chciałyby zadbać o swoje zdrowie, ale mają zbyt wysoki poziom cholesterolu LDL lub zbyt niski cholesterol HDL. Kuracja pomaga wyrównać poszczególne frakcje cholesterolu do odpowiedniego poziomu, poprawia również samopoczucie i kondycję fizyczną oraz psychiczną.

ArtoCardin tworzą bezpieczne i naturalne składniki, które posiadają potwierdzony wpływ na ciśnienie oraz prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych. Odczuwalne efekty można osiągnąć już w przeciągu 2-3 pierwszych tygodni stosowania.

Skuteczność ArtoCardin potwierdzają również osoby, które stosowały lub nadal stosują preparat. Ich komentarze i recenzje pochodzą z rzetelnych forów dotyczących miażdżycy oraz chorób wynikających z zaburzonego poziomu cholesterolu.

Poniżej, dla Państwa wygody, zamieszczamy link kierujący bezpośrednio do oficjalnej strony producenta gdzie znajdą Państwo więcej informacji o samym produkcie:

www.artocardin.pl