HalluPro – korektor ortopedyczny na halluksy. Działanie, cena, opinie. Czy warto?

oryginalny aparat korekcyjny hallupro

Halluksy to zmiana chorobowa stawu, która objawia się na zewnątrz jako skrzywiony paluch z mocno odstającą kością. Utrudnia to znacząco codzienne funkcjonowanie: powoduje ból i ucisk podczas chodzenia.

Jak dotąd jedyną skuteczną metodą likwidacji halluksów była metoda operacyjna. Jest to jednak rozwiązanie inwazyjne i bardzo bolesne, a rekonwalescencja może trwać nawet rok. Alternatywą dla tej opcji ma być HalluPro – korektor na halluksy, który koryguje ustawienie palucha i pomaga pozbyć się uciążliwego bólu.

Jak dokładnie działa to urządzenie? Czy każdy może je stosować? Odpowiedzi na te pytania oraz dokładną analizę produktu opisujemy w poniższym artykule.

Działanie HalluPro – czy naprawdę likwiduje halluksy?

Przyczyny powstawania halluksów mogą być różne: uwarunkowania genetyczne, niewygodne, ciasne obuwie (zwłaszcza buty na obcasie) oraz duża nadwaga obciążająca stawy i kości. Z reguły, im wcześniej rozpocznie się kurację na halluksy, tym większa szansa na szybkie cofnięcie zmian zwyrodnieniowych w stopie.

Uwaga! Nie można bagatelizować żadnej niepokojącej zmiany w obrębie stóp. Zwłaszcza jeśli one postępują wraz z czasem.

HalluPro to korektor na halluksy z innowacyjnym systemem aktywnej korekty zwyrodnień stóp. Jego zadaniem jest stabilizacja śródstopia i cofnięcie nieprawidłowego odchylenia palucha koślawego.

HalluPro ma motoryczną konstrukcję, która ułatwia swobodne poruszanie się i koryguje źle ułożony paluch. Skuteczność korektora opiera się na wielopłaszczyznowym działaniu:

  1. Oddziaływanie na staw śródstopno-paliczkowy
  2. Prawidłowe ułożenie palucha koślawego
  3. Załagodzenie stanów zapalnych
Producent zaleca, by nosić korektor jak najdłużej, ponieważ im więcej czasu będzie on na stopie, tym dłużej będzie oddziaływać na zniekształconą kość. Optymalne efekty uzyskuje się podczas noszenia HalluPro zarówno podczas dnia, jak i nocą. Korektor dopasowuje się do obuwia, nie przeszkadza w wykonywaniu codziennych czynności i nie utrudnia chodzenia.

HalluPro – sposób użycia

Korektor należy nałożyć na stopę w sposób zademonstrowany na instrukcji dołączonej przez producenta: mniejszą obręcz zakłada się na dużego palucha, natomiast większą zapina się na rzep w okolicach śródstopia. Obręcze są wykonane z materiału, który dopasowuje się do kształtu stopy, ma też regulowaną wielkość. Dlatego HalluPro może dopasować się zarówno do małej stopy, jak i do tej nieco większej.

HalluPro – podsumowanie jakości oraz działania

Działanie korektora HalluPro jest możliwe dzięki motorycznej konstrukcji, która przywraca właściwy układ kości w stopie. W rezultacie już po krótkim czasie można zauważyć znaczącą poprawę i zadowalające efekty:

  • Systematyczne stosowanie pomaga poprawić ułożenie dużego palca względem stopy. Stopniowo zniekształcenie ulega zmniejszeniu, a deformacja zostaje zminimalizowana.
  • Ustępuje obrzęk nóg i stany zapalne, a poprawie się wytrzymałość i ukrwienie stóp.
  • Poprawia się mikrokrążenie stopy, dzięki czemu zwiększa się jej ruchomość i możliwe jest jej sprawne funkcjonowanie.

Pierwsze efekty stosowania HalluPro mogą pojawić się już po 7-14 dniach stosowania korektora. Indywidualne rezultaty są jednak uzależnione od początkowego stopnia deformacji palucha. Osoby, które są obciążone genetycznie halluksami, mogą stosować korektor w ramach zdrowej profilaktyki.

HalluPro – opinie

Skuteczne działanie aparatu jest wynikiem wielu badań, w których udział brali zarówno podologowie, jak i specjaliści zajmujący się biomechaniką. Z punktu widzenia nauki korektor powinien być więc skuteczny w leczeniu halluksów. Warto jednak przyjrzeć się opinią użytkowników, którzy mieli okazję skorzystać z działania korektora w rzeczywistości.

Korektor ortopedyczny HalluPro jest przeznaczony dla wszystkich, którzy mają problemy ze zwyrodnieniem w obrębie stopy i chcieliby odzyskać komfort chodzenia oraz ładny wygląd stopy.

Do tej pory wszystkie metody usuwania halluksów ograniczały się do rozwiązań operacyjnych lub długotrwałych rehabilitacji. Na rynku pojawiały się również maści i kremy, jednak ich zadaniem było jedynie uśmierzyć ból spowodowany uciskiem na kość. Nic dziwnego, że sposób wymagający jedynie systematycznego zakładania korektora na stopę szybko zyskał dużą popularność.

Opinie użytkowników na forach medycznych są pozytywne. Osoby te podkreślają najczęściej wygodę stosowania HalluPro oraz szybkość z jaką korektor uśmierza ból. Żadna z osób, która opisywała swoje doświadczenia z HalluPro nie zauważyła wystąpienia jakichkolwiek skutków ubocznych. Można więc uznać, że produkt jest bezpieczny i nie ma przeciwwskazań co do jego stosowania.
HalluPro – opinia redakcji

Ocena korektora na halluksy jest zadaniem nieco bardziej skomplikowanym niż analiza preparatu w postaci tabletek. Nie ma tutaj składu, który można by wziąć pod lupę, więc trzeba zwrócić uwagę na inne ważne zagadnienia. W przypadku HalluPro kluczem była motoryczna konstrukcja, która umożliwiła wielopłaszczyznowe działanie korektora. Jest to mechanizm bezpieczny, a jednocześnie skuteczny w szeroko zakrojonym leczeniu halluksów.

Wiedząc jaka jest zasada działania korektora na halluksy, można stwierdzić że jest to metoda bezpieczną i efektywna. Potwierdzają to także opinie klientów, którzy korzystali z pomocy HalliPro. Efekty, które udało im się osiągnąć były zadowalające: ból i stany zapalne zostały wyeliminowane, a zniekształcenie stopy zmniejszyło się.

Na rynku znajduje się wiele podobnych urządzeń, dlaczego więc wybrać akurat HalluPro? Na korzyść tego korektora przemawia jego innowacyjna motoryczna konstrukcja oraz wiele opinii na forum od zadowolonych klientów.

Każdy, kto zdecyduje się na zakup HalluPro, powinien udać się na stronę producenta. Zakup korektora HalluPro wprost od producenta daje gwarancję wysokiej jakości, atrakcyjnej ceny z możliwością darmowej wysyłki oraz skuteczności opisywanej w tym artykule.

Poniżej, dla Państwa wygody, zamieszczamy link kierujący bezpośrednio do oficjalnej strony HalluPro:

www.hallupro.com

PRZEGLĄD RECENZJI
Skuteczność
Dostępność
Opinie
Opinie na forach
Cena
Jakość
Stosunek ceny do jakości
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Jak chcesz się przedstawić?