Przejdź do treści

Jak przyspieszyć odchudzanie?

płaski brzuch

Rygorystyczna dieta, ciężkie treningi, suplementacja diety, zero słodyczy, a efekty dalej nie są zadowalające? Jeśli chcesz przyspieszyć odchudzanie i jak najszybciej wrócić do wymarzonej formy, zapraszamy do lektury kilku dobrych sposobów, na jeszcze szybsze spalanie tłuszczu.

Jak przyspieszyć odchudzanie?

Jeśli czytacie ten artykuł, oznacza to, że czasu do urlopu, wesela lub imprezy zostało coraz mniej czasu. A może po prostu chcecie zmaksymalizować efekty swojej diety, lub aktywności fizycznej. Dlatego bez zbędnych dodatków, przechodzimy od razu do kilku dobrych sposobów, które pozwolą wyciągnąć z naszych wysiłków, ile się da.

Przyspieszamy działanie diety

Na początek akapit bolesny, ale prawdziwy. Ogromne grono ludzi, którzy narzekają na dietę, nie dopilnowuje jej zasad w 100%. Wiele razy słyszymy o dietach, które działają od poniedziałku do piątku, a weekend zamieniają się, w jeden wielki festiwal słodyczy i nie zdrowego jedzenie.

Dlatego jeśli chcemy przyspieszyć działanie jakiejkolwiek diety, warto nie dawać sobie wymówek i choć przez pierwsze 30 dni, pozostać absolutnie rygorystycznym, w stosunku do jej zasad. Nikt nie mówi, że do końca życia nie będzie można zjeść pizzy, lub napić się piwa, ale zanim ogłosimy wszem i wobec, że nasza strategia żywieniowa nie przynosi efektów, powinniśmy dołożyć wszelkich starań, żeby przynosiła. ocet na bazie jabłek

Pijemy więcej…wody

Woda ma kluczowe znaczenie w procesie odchudzania. Jeśli nie dostarczamy jej do organizmu wystarczająco dużo, zaczyna gromadzić się pod skórą, powodując uczucie puchnięcia, a także nadwyżkę kilogramów. Dwa, trzy litry wody, to minimum, które powinien wypijać dziennie dorosły człowiek. Jeśli zależy nam na przyspieszeniu odchudzania, warto do tej ilości dołożyć minimum litr.

Suplementacja, czy warto?

Naturalne preparaty, to bardzo dobry sposób na przyspieszenie odchudzania. Wybór jest ogromny, a wszystko co ma dobry skład, będzie odpowiednim zakupem. Należy jedynie uważać na preparaty, które zawierają chemiczne substancję, których nazw nigdy wcześniej nie widzieliśmy.

Z obecnej oferty rynkowej warto spojrzeć na tabletki Nutronate, o dużej zawartości szafranu, poprawiającego działanie układu trawiennego, czy Ketominal Slim, który skupia pobór energii na tłuszczach, zamiast węglowodanach, działając tym samym na zasadzie diety Ketogenicznej.

Ciekawy i nowatorskim rozwiązaniem będą także plastry Sliminazer, które w składzie mają zieloną herbatę, l-karnitynę czy jagody acai, a sposób ich stosowania zawiera równomierny transport aktywnych substancji do organizmu.

Więcej snu, mniej kilogramów

To często pomijany aspekt odchudzania, jednak bardzo ważny. Zbyt mała ilość snu, przewlekły stres, do parametry, które powodują, że organizm odczuwa stan zagrożenia, hamując sprawne trawienie, a także spalanie tłuszczu. To sygnały mówiące, że teraz należy wszystko magazynować.

Sen to także najlepszy sposób na regenerację po ćwiczeniach aerobowych, które pozwolą spalić sporo tkanki tłuszczowej. Dodatkowo, kiedy jesteśmy wyspani, łatwiej jest utrzymać na wysokim poziomie silną wolę i uchronić się przed złamaniem postanowień dietetycznych.

Więcej ruchu

Jeśli zależy nam na przyspieszeniu zrzucania kilogramów, warto zacząć zwiększać aktywność fizyczną. Wszystkim tym, którzy twierdzą, że nie mają na to czasu, lub nie pozwala na to ich stan zdrowia, nie wróżymy sukcesów, ponieważ są to jedynie wymówki.

Wystarczy tylko 10 minut treningu dziennie, zamiana windy na schody, samochodu na rower, pójście na spacer z rodziną, czy dreptanie nogami w miejscu, przed telewizorem, żeby zwiększyć spalanie tkanki tłuszczowej.

Każdy ruch będzie dobry. Naukowcy twierdzą także, że nie chodzi o intensywność, ale o czas wykonywania ćwiczenia. Dlatego godzinny spacer, może okazać się naprawdę dobrym spalaczem kilogramów.zdrowe produkty

A na koniec…więcej jedzenia

Podobnie jak w przypadku wody, kiedy organizm dostaje za mało pożywienia, przechodzi w stan zagrożenia i zaczyna magazynować zbędne kalorie pod postacią komórek tłuszczu. Dlatego głodzenie się jest absolutnie najgorszym pomysłem na odchudzanie.

Oczywiście krótkoterminowo zaobserwujemy mocny spadek wagi, sylwetka będzie jednak wyglądać źle, a my pozostaniemy bez mięśni, bez energii, sfrustrowani i prawdopodobnie rzucimy się za chwilkę na tony słodyczy.

Żeby chudnąć szybko, należy jeść wystarczająco dużo. Deficyt kaloryczny jest potrzebny do zbijania wagi, ale musi się on mieścić w wyznaczonych ryzach. Jak policzyć prawidłowe zapotrzebowanie kalorii? Używając jednego z wielu darmowych kalkulatorów online.

Podsumowując, efekty będą odzwierciedlały starania

Lata praktyk wielu dietetyków pokazują, że zarówno takie preparaty jak Ketominal Slim, plastry Sliminazer czy Nutronate, lub ocet jabłkowy, siemię lniane czy kapusta kiszona, to bardzo dobre wspomagacze odchudzanie. Jednak koniec końców, od prostych zależności i naszej silnej woli, będzie zależeć sukces i zadowolenie z tego co zobaczymy w lustrze. Dlatego trzymamy kciuki za motywację i chęć osiągania jak najlepszych rezultatów.