Przejdź do treści

Czy można powiększyć piersi bez użycia skalpela?

pomiar biustu

Operacje plastyczne coraz bardziej tłumnie wchodzą w modę. W duże mierze odpowiadają za to media, które tworzą nieistniejące wizerunki idealnych sylwetek, zarówno mężczyzn jak i kobiet.

Wszystkie Panie przekonane o tym, iż piersi muszą być większe, mogą popadać w kompleksy porównując się ze srebrnym ekranem. Jednak czasami sprawa jest dość poważna, ponieważ chęć zmiany jest tak duża, że w obecnym stanie nie czujemy się dobrze we własnej skórze.

Wtedy operacja wydaje się być sensowna: jeśli to oznacza większą pewność siebie i satysfakcję, to co stoi na przeszkodzie? Niestety bardzo wiele rzeczy. Dla wielu kobiet w pierwszej kolejności jest to ogromny koszt. Dla innych, po prostu obawa przed takim zabiegiem. Chcielibyśmy zatem przedstawić kilka alternatyw, które mogą pomóc powiększyć i ujędrnić piersi, bez cięcia.

badanie piersi

NAWILŻENIE Z POWIĘKSZENIEM

Na pierwszy ogień krem Ovashape, który mocno przykuł naszą uwagę. To preparat, który zawiera w swojej recepturze takie składniki jak masło Shea, czy masło Mango, ale także witaminy i minerały, które poszerzają tkanki.

Pozwala to na lepsze ukrwienie gruczołów piersiowych, a co za tym idzie ich stopniowe powiększanie. Krem Ovashape, wnika głęboko w tkanki, dając także efekt długtrwałego nawilżenie. Dzięki temu, że preparat wspiera wytwarzanie kolagenu, skóra staje się bardziej napięta, a piersi idą ku górze.

Ovashape to także sposób na pozbycie się rozstępów, mikro blizn oraz innych niedoskonałości skóry. Wykazuje wysokie właściwości chroniące i regenerujące naskórek. Zatem piersi będą zabezpieczone, nawet kiedy założymy bieliznę lub ubranie, które może podrażniać.

Jeśli chcecie poznać jeszcze więcej szczegółów dotyczących tego jak działa ten kosmetyk, możecie odwiedzić https://wntt.pl/ovashape/ . To strona, na której znajduje się dokładny opis tego i wielu innych wartościowych preparatów.

WIZUALNIE WIĘKSZE

Choć nie odkrywamy Ameryki, bardzo duże znaczenie ma to co znajduje się w naszych szafach. Oczywiście dobór odpowiedniej garderoby nie zwiększy biustu, ale może dać przyjemne wytchnienie od ciągłego zadręczania się.

Jeśli Wasze piersi są małe, unikajcie wysokich dekoltów i luźnych bluzek. To tylko potęguje wrażenie. Można również więcej czasu poświęcić na dobór odpowiedniego stanika, który będzie nie tylko wygodny, ale sprawi także, że biustu zostanie uniesiony do góry i będzie wydawał się znacząco większy.

MITY I LEGENDY

Mówi się także o tym, że im większa waga, tym większe piersi. Czy w takim razie nabranie dodatkowych kilogramów spowoduje, że będziemy mieć większe piersi? Prosta odpowiedź brzmi: tak. Prosta rada brzmi: nie róbcie tego.

Gruczoł piersiowy dużej mierze składa się z tkanki tłuszczowej. Jeśli zatem zaczniemy ograniczać kalorie i uprawiać więcej aktywności fizycznej, w naturalny sposób piersi zredukują lekko swój rozmiar. Ma to jednak wiele zalet. Przede wszystkim będą jędrne, uniesione ku górze i pomoże to zlikwidować rozstępy czy cellulit. Dodatkowo osiągniemy naturalny rozmiar, który może bardziej pasować do naszej sylwetki.

Z kolei jeśli zdecydujemy się przytyć, tylko po to aby piersi były większe, może stać się wiele niedobrych rzeczy… Przede wszystkim nadwyżka kilogramów jest zwyczajnie nie zdrowa. Może prowadzić do rozwijania się chorób oraz spadku koncydji, odpornośći i samopoczucia.

Na domiar złego, jeśli zaczniemy tyć, efekt wcale nie jest gwarantowany. Wiele kobiet zauważa jedynie bardzo małe zmiany w wielkości biustu, względem zmiany swojej wagi. Po prostu każdy organizm jest inny.

kobieta zakrywająca piersi

CZY NAPRAWDĘ TEGO CHCESZ?

Istnieje zatem kilka sposobów aby zmienić wygląd swoich piersi bez konieczności korzystania ze skalpela. Naszym zdaniem są one warte spróbowania, ponieważ nie będzie to kosztować dużo, a może przynieść bardzo dobre efekty.

Poza oszczędnością pieniędzy, oszczędzamy także sporo czasu. Nie musimy chodzić na wizyty i konsultację, odbywać szeregu badań, wracać po operacji do dawnej kondycji i tak dalej. Bardzo ważną stroną medalu jest także zachowanie bezpieczeństwa i zdrowia.