Przejdź do treści

Ortezan – opaska magnetyczna na kolano o sile 500 Gauusów – cena, budowa, opinie po kuracji. Czy warto stosować?

W skrócie…

Z dzisiejszego artykułu dowiesz się:

  • Czym tak naprawdę jest opaska magnetyczna Ortezan? Z czego się składa i czy siła 500 Gauusów jest wystarczająca aby cokolwiek zmienić?
  • Czy działa tak dobrze jak obiecuje producent? A jeśli nie to jakich efektów możesz się spodziewać.
  • Co mówią o niej osoby, które ją stosują? Jakie dała efekty oraz jakie są ich spostrzeżenia i uwagi na temat produktu.

Ważne: poniższa recenzja zawiera w 100% moją obiektywną analizę opaski magnetycznej Ortezan.

Jeśli kiedykolwiek dopadła Was kontuzja kolana, lub mieliście do czynienia ze zwyrodnieniem tej części ciała, na pewno doskonale zdajecie sobie sprawę z tego jak ogromne jest to utrapienie. 

Nie chodzi jedynie o same konsekwencje schorzenia, ale także o to jak trudno przywrócić odpowiednie zakresy ruchowe czy zlikwidować towarzyszący poruszaniu się ból. Czy opaska Ortezan okaże się być dobrym rozwiązaniem?

Z dzisiejszego artykułu dowiesz się:

Na początku warto jednak wytłumaczyć dlaczego problemy z kolanami są tak bardzo istotne. Nogi to jedna z największych grup mięśniowych w całym ciele, która odpowiada za sprawne poruszanie się. Kolana stanowią swoiste zawiasy – jeśli przestają działać odpowiedni, “drzwi” do normalnego poruszania się na co dzień pozostaną zamknięte, powodując przy tym spory ból.

Również podobnie jak zawiasy, nasze kolana są otoczone płynem limfatycznym a także chrząstkami i stawami – w taki sposób aby umożliwić bezproblemowe zgięcie. Niestety chrząstki te i materiał limfatyczny, ulegają z wiekiem stopniowemu zanikowi. Do tego przyczynia się także wiele innych czynników, takich jak siedzący tryb pracy, czy sport wyczynowy.

Oczywiście jak w wielu innych przypadkach, również brak aktywności fizycznej negatywnie wpływa na stawy kolanowe. Do tego dołożyć można także źle zbilansowaną, nie zdrową dietę obfitującą w wysoko przetworzone produkty.

Możemy stosować wiele maści, a także uczęszczać do fizjoterapeuty, jednak poza oczywistymi kosztami takie metody bywają czasami nie skuteczne. W skrajnych przypadkach dochodzi nawet do konieczności wykonania zabiegu chirurgicznego. Właśnie dlatego powstała opaska magnetyczna Ortezan.

Ortezan to opaska magnetyczna z siłą pola magnetycznego o wydajności 500 Gaussów, które przenika głęboko do wewnątrz tkanek, nie tylko doraźnie usuwa ból, ale także przywraca zakresy ruchowe i regeneruje stawy oraz ścięgna. Odczuwalne efekty można zaobserwować już po 15 dniach stosowania.

Materiał, z którego została zbudowana opaska jest przyjazny dla skóry, dlatego bez problemu można nosić ją nawet cały dzień, bez zmartwień o powstanie czerwonych śladów czy przetarć skóry.

Jak działa Ortezan?

Ortezan to ponad 98% skuteczności w odciążaniu i regeneracji tkanek stawu kolanowego.

Choć na pozór działanie opaski Ortezan może wydawać się skomplikowane, tak naprawdę zasada działania pola magnetycznego jest dość prosta. Jest to odpowiednia siła magnesów, która potrafi przenikać tkanki i rozpoczynać proces regeneracji. Pole magnetyczne może wpływać również na układ nerwowy redukując ból.

✅ Usuwa ból

Specjalnie ułożone magnesy wewnątrz opaski, wytwarzają pole o sile aż 500 gaussów, które przenika bolące miejsca. Siła magnesów pozwala zredukować sygnały bólowe, tym samym stopniowo redukuje ból. Z czasem przestajemy odczuwać go nawet podczas wzmożonej aktywności fizycznej.

✅ Regeneruje stawy

Oprócz silnego pola magnetycznego, opaska poprawia także ustawienie stawu kolanowego. Pozwala to wraz z poprzednim działaniem, na regenerację tkanek, a także pobudzenie cyrkulacji limfy i krwi w obrębie kolana. 

✅ Ochrania

Systematyczne noszenie opaski redukuje także obrzęki ułatwiając ruch. Cały proces ma na celu nie tylko zlikwidowanie konsekwencji schorzeń, ale także dzięki regeneracji tkanek i stawów, długotrwałą ochronę przed przyszłymi urazami.

Działanie opaski Ortezan:

  • Pole magnetyczne o odpowiedniej sile przenika głęboko tkanki w obrębie kolana
  • Zaczyna się proces naprawczy i redukcja bólu
  • Otoczenie kolana długotrwałą ochroną przed przyszłymi urazami i uszkodzeniami

Jak stosować Ortezan?

Na początek radzimy oczywiście dokładnie przeczytać ulotkę zawartą wewnątrz opakowania przez producenta, jednak stosowanie opaski Ortezan jest bardzo proste. Wystarczy wyjąć ja z oryginalnego opakowania, i umieścić na kolanie.

Opaska pozwala na regulację zacisku, tak aby każdy użytkownik mógł ją dopasować do swojego kolana. Ortezan należy umieścić na kolanie w taki sposób, aby się nie przesuwał, ale również nie powodował nieprzyjemnego ucisku podczas poruszania się i siedzenia.

Jakie są efekty stosowania opaski Ortezan?

Producent informuje nas, że pierwsze efekty stosowania opaski Ortezan będziemy mogli poczuć już po kilku dniach systematycznego noszenia, jednak pełen spektrum kuracji będzie wyczuwalne po około 21 dniach.

Jednym z najważniejszych efektów jakie odczujemy dzięki opasce, będzie redukcja bólu związanego nie tylko ze stopniowym wyniszczaniem tkanek, ale także dotycząca przybyłych kontuzji, a nawet rekonwalescencji pooperacyjnej. To bardzo ważne, ponieważ to właśnie na dotkliwy ból skarży się najwięcej osób posiadających problemy z kolanami.

Kolejnym ważnym efektem noszenia opaski będzie głęboka regeneracja tkanek. Tak jak wspominaliśmy wpływa to na ich stan, ale pozwala także usprawnić działania stawów w okolicy kolana i stopniowo przywracać zakres ruchowy kolana.

Na koniec warto również wspomnieć o długotrwałym efekcie. Działanie pola magnetycznego pozwala przeniknąć bardzo głęboko, a regeneracji ścięgien i tkanek zapewnia większą wytrzymałość na ewentualne, przyszłe urazy.

Ile kosztuje Ortezan?

Cena opaski Ortezan może dziwić. Szczególnie osoby, które wydały już krocie na wizyty u specjalistów oraz drogie maści i zabiegi. Opaska to niebagatelne mniejszy wydatek, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że nie stanowi ona jednorazowej kuracji, a długotrwałą i systematyczną pomoc, codziennie kiedy ją założymy.

Podstawowa cena opaski Ortezan wynosi dokładnie 298 złotych, jednak kupując na stronie producenta mamy możliwość wzięcia udziału w promocji, dzięki której koszt jednej sztuki będzie wynosił zaledwie 149 złotych.

Gdzie kupić Ortezan?

Obecnie jeśli borykamy się z jakimkolwiek schorzeniem, najczęściej w pierwszej kolejności uciekamy się do wyszukiwania internetowego. To oczywiście bardzo wygodne, jednak może narazić nas na zdobycie niekompetentnych informacji, a także kupienie produktu jedynie udającego oryginał, takiego który ma kusić niską ceną, lecz nie oferować wystarczająco dobrych efektów działania.

W jaki sposób uchronić się przed takim zakupem? Radzimy kupować tylko i wyłącznie na oficjalnej stronie producenta. To jedyne pewne źródło, które zapewni nam dostarczenie produktu oryginalnego i pełnowartościowego. W dodatku, to właśnie tam czekają najlepsze oferty cenowe i promocje.

Na oficjalną stronę producenta mogą Państwo przejść klikając w link:

Czy stosowanie opaski Ortezan ma skutki uboczne?

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo stosowania opaski, sprawa nie jest tak skomplikowana, jak w przypadku doustnych suplementów diety czy maści, jednak pole magnetyczne oraz wiele godzin noszenia opaski może nieść za sobą pewne wątpliwości.

Możemy zatem powiedzieć, że choć pole ma siłę 500 gaussów, nie stanowi żadnego zagrożenia dla organizmu. Również materiał, z którego została zbudowana opaska nie powoduje odparzeń czy śladów, nawet kiedy nosimy Ortezan przez cały dzień.

Jakie są opinie użytkowników na temat opaski Ortezan?

Dolegliwości związane z degeneracją stawu kolanowego towarzyszą mi już od kilku lat. Najgorsze w tym wszystkim są poranki, kiedy człowiek z trudem podnosi się z łóżka i stara się rozruszać odrętwiały staw. Zdarzało mi się zamawiać taksówkę spod samego domu do pracy, aby tylko nie musieć iść na przystanek o własnych siłach. Dzisiaj to przeszłość. Dzięki opasce Ortezan dosłownie wyskakuję rano z łóżka a do pracy jeżdżę rowerem. Polecam!”

Za każdym razem kiedy opisujemy dany produkt staramy się dotrzeć do opinii osób, które stosowały go wcześniej. To daje nam szersze pole widzenia na działanie, efekty, a także po prostu doświadczenia z produktem.

Opinii na temat opaski Ortezan szukaliśmy w wielu miejscach; na stronach internetowych, blogach tematycznych, a także na portalach społecznościowych. Bardzo dużo użytkowników wymienia tam swoje opinie, jak się okazuje, w większości bardzo pozytywne.

Użytkownicy piszą o łatwym stosowaniu opaski, a także, iż stopniową ulgę można zacząć odczuwać już po kilku zastosowaniach. Nikt nie pisze także o negatywnym zaskoczeniu efektami kuracji czy o tym, żeby opaska wywoływała niepożądane działania.

Jedyne negatywne komentarze na jakie natrafiliśmy dotyczyły czasu w jakim Ortezan zaczął przynosić upragnioną ulgę – jednak w tym wypadku należy powiedzieć, że każdy człowiek i każdy organizm różnią się od siebie, dlatego też czas efektów kuracji może być różny.

Ortezan - opinia i podsumowanie redakcji. Czy warto stosować?

Kiedy kolna dają się we znaki, ważna jest szybka reakcja. Oczywiście żele i maści, a także specjalistyczne zabiegi są bardzo pomocne, ale często trzeba na nie długo czekać, a równie często po prostu stanowią one zbyt duży wydatek.

Naszym zdaniem opaska Ortezan to bardzo dobra alternatywa dla powyższych sposobów kuracji. Przede wszystkim koszt jest jednorazowy, natomiast kuracja długotrwała. Do tego efekty noszenia opaski, które opisuje producent a co potwierdzają użytkownicy są bardzo zadowalające.

Do plusów można dołożyć także bezpieczeństwo stosowania a także to jak niewiele czasu zajmuje stosowanie tej kuracji. Pragniemy jedynie podkreślić, że zakupu warto dokonywać jedynie na oficjalnej stronie producenta, na której znajduje się jeszcze więcej informacji na temat opaski Ortezan. Dla Państwa wygody, poniżej zamieszczamy bezpośredni link:

Z poważaniem,

Plusy:

Minusy:

Ocena opaski Ortezan:

Cena 90%
Siła pola magnetycznego 100%
Szybkość efektu 93%
Opinia specjalisty 98%
Opinie użytkowników 100%
Stosunek ceny do jakości 100%
Ocena 4,9/5 na podstawie 417 opinii
4.9/5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

57% zniżki dla naszych czytelników

Skorzystaj z naszego EKSKLUZYWNEGO LINKU poniżej i otrzymaj 57% zniżki na omastę Ortezan już dziś!