Przejdź do treści

Wstydliwe problemy, z którymi borykają się mężczyźni

zawstydzony chłopak

 Wiele osób już od jakiegoś czasu zastanawia się nad patosem idealnego mężczyzny w dzisiejszych czasach. Porządni faceci, chcą być dobrymi partiami dla swoich wybranek, jednak kim jest dzisiaj prawdziwy mężczyzna?

Twardziel, wyrzeźbiony apollo, rycerz na białym koniu, poeta romantyk, profesor ekonomii i magister Krav Magi. Zawsze z gotowym rozwiązaniem, zawsze samiec alfa, zawsze przygotowany, a przede wszystkim nie pokazujący słabości. Czy da się to wszystko połączyć? Oczywiście, że nie.

Media wykreowały wizerunek mężczyzny, który nie ma żadnych problemów. James Bond, Batman, czy nawet Komisarz Alex, to naprawdę fajni goście, jednak musicie pamiętać, że nie istnieją. Zapatrujemy się jednak w stronę takich wzorców i robimy największy możliwy błąd…porównujemy się z nimi.

To jeden z głównych powodów, dla których nasze problemy uważamy za wstydliwe, zamiatamy je pod dywan i udajemy, że nie istnieją. W przeciwnym razie wypadliśmy przecież blado w porównaniu z naszymi bohaterami. Musimy wrócić na ziemię i zobaczyć, że jedyne bohaterstwo, to zmierzenie się, ze swoimi problemami, nawet jeśli uważamy je za wstydliwe.

Poniżej poruszymy kilka kwestii, które nie do końca kojarzą się z wizerunkiem prawdziwego mężczyzny, jednak dotykają wielu prawdziwych mężczyzn. Podpowiemy także, co robić, gdy sami znajdziemy się w takiej sytuacji i dlaczego mając nawet wszystkie poniższe problemy możemy pozostać facetami z krwi i kości.

DEPRESJA

Nie wybiera i dotyka każdego, niezależnie od statusu społecznego, wieku czy płci. Kojarzycie umięśnionych gości z filmowych adaptacji komiksów? Wyglądają fenomenalnie, mają poczucie humoru, zarabiają mnóstwo pieniędzy. Każdy mógłby więc pomyśleć, że to ich życie to nieprzerwane pasmo szczęścia.

Ostatnio jednak trafiliśmy na wypowiedź jednego z tych aktorów, który opowiadał o tym z jak wielką presją muszą się mierzyć, jak mało życia prywatnego mają i jak wielkim jest to ciężarem psychicznym. Opowiadał także, że doprowadziło go to do depresji i koniec końców na kozetkę psychologa.

Pomyślcie o tym, jeśli uważacie, że pieniądze czy szczupła sylwetka załatwiają każdy problem. Naprawdę, prawdziwi mężczyźni miewają depresję. Jeśli jest Wam po prostu źle, pogadajcie z kumplem, z koleżanką, z rodzicami. Jeśli czujecie, że ten niepokój i niemoc jest ogromna i trudno ją zwalczyć, koniecznie jak najszybciej zgłoście się do specjalisty. Wiele osób nie wiem, jak bardzo jest to pomocne.

załamany młody mężczyzna

SEKS

Przejdźmy od razu do rzeczy. Brak erekcji, przedwczesna ejakulacja, spadek libido i niska sprawność seksualna, prawdopodobnie w którymś momencie dotknie każdego. Powodów może być bardzo wiele, a problem również może wymagać specjalistycznej pomocy. Zanim jednak po nią sięgniecie, zróbcie dwie rzeczy.

Rachunek sumienia. Niska sprawność fizyczna, nadużywanie alkoholu i nikotyny, a także nadwaga czy brak wystarczającej ilości snu, mogą stanowić przyczyny problemów seksualnych. Do tego można dodać także stres i przepracowanie. Więc jeśli czujecie się mało sprawni w łóżku, sprawdźcie najpierw czy aby nie jest to wina żadnego z powyższych.

Dobrą strategią może okazać się także skorzystanie z pomocy środków takich jak żele i suplementów diety. Choć mają one ogólnie złą opinie, są na rynku takie, które naprawdę mogą dużo zmienić. Na przykład tabletki Extreen. Już jedna kapsułka dziennie sprawia, że penis będzie się stopniowo zwiększał, dzięki poszerzaniu ciał jamistych, a erekcja będzie mocniejsza. Tabletki Extreen mają kompletnie naturalny skład.

Można także polecić żel Erogen X i żel Collosel. Dają one bardzo dobre nawilżenie, dzięki czemu sprawiają, że doznania są bardziej intensywne. Dodatkowo żel Erogen X również działa na długość penisa, a żel Collosel dzięki wysokiej zawartości mikroelementów poprawia ukrwienie w obrębie męskich narządów płciowych.

problemy chłopaka i dziewczyny

ZDROWIE

Choć nie popieramy popadania w hipochondrię, warto zadbać o swoje zdrowie i czasami sprawdzić podwozie. Wizyta u lekarza, aby zbadać swoją prostatę, jądra czy prącie dla wielu mężczyzn może być wstydliwa, jednak należy podkreślić jak ważne jest skonsultowanie każdego problemu ze specjalistą, ponieważ wczesne wykrycie poważnych schorzeń, może pozwolić je zwalczyć.

Najczęściej jednak sprawa jest błaha, a konsultacja z lekarzem czy konieczne badania przyniosą po prostu ogromną, psychiczną ulgę. Nie warto zadręczać się tygodniami i odwlekać nieuniknione. Załatwcie to teraz, a będzie z głowy.

Jeśli chodzi o zdrowie, warto także dbać o siebie. Mówi się, że niektóre rzeczy nigdy nie wychodzą z mody. Dokładnie tak można powiedzieć o sile, kondycji i pięknej sylwetce. Poprawcie swój wygląd i stan zdrowia, poprawa humoru również gwarantowana.

PIENIĄDZE

To temat oczywisty, jednak również wstydliwy. Ustalmy na początku kilka faktów. Jeśli możesz, pracujesz. Jeśli nie możesz, musisz poprosić o pomoc. To jedyna dwa rozwiązania, jeśli nie chcesz wylądować pod mostem.

Kolejna rzecz jest taka, że jeśli chcemy zarabiać więcej pieniędzy, musimy zmienić swoje nawyki lub pracę. Warto zacząć od oszczędzania. Jeśli macie długi, na początku należy je spłacić. Najważniejsze jednak, by zawsze mieć plan – to pozwoli kontrolować sytuację, nawet jeśli jest beznadziejna.