Przejdź do treści

Żel na powiększanie penisa Erogen X – skład, działanie, opinie. Czy warto stosować?

W skrócie…

Z dzisiejszego artykułu dowiesz się:

  • Czym tak naprawdę jest żel Erogen X? Z czego dokładnie się składa oraz jak działa.
  • Czy działa tak dobrze jak obiecuje producent? A jeśli nie to jakich efektów możesz się spodziewać.
  • Co mówią o nim mężczyźni, którzy przeszli kurację? Jakie dała efekty oraz jakie są ich spostrzeżenia i uwagi na temat produktu.

Ważne: poniższa recenzja zawiera w 100% moją obiektywną analizę żelu na poprawę sprawności seksualnej Erogen X.

Bliskość fizyczna stanowi ważną część życia zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Niezależnie od wieku, seks buduje silną więź z partnerem i wpływa pozytywnie na związek. Czasami problemy w sferze seksualnej, mogą wykluczyć posiadanie udanego życia erotycznego. 

Zbyt mały członek, krótko trwająca erekcja i przedwczesna ejakulacja, to zmora wielu mężczyzn. Czy Erogen X sprawi, że problemy z erekcją znikną? Czy preparat będzie miał wpływ na wydłużenie czasu stosunku i pozwoli zwiększyć rozmiar penisa? Odpowiadamy na pytania i sprawdzamy jak działa Erogen X.

Z dzisiejszego artykułu dowiesz się:

Na rynku można znaleźć jednak wiele preparatów, których producenci chwalą się dobrymi skutkami kuracji i poprawą życia erotycznego. Co zatem wyróżnia Erogen X?

To produkt oparty na sprawdzonej i naturalnej recepturze. Wszystkie składniki są tutaj wykorzystane w swoim największym stężeniu, co wpływa na szybkość i efekt działania. Erogen X ma postać żelu, dlatego jest bardzo mało inwazyjny, a także łatwy w użyciu. Taka forma ułatwia także miejscowe działanie, które skupia się tylko na okolicach członka.

Erogen X – jaki ma skład?

W składzie preparatu znajdziemy mieszankę czterech składników, które największą moc mają działając wspólnie. Ich dawki zostały dobrane tak, by stosowanie Erogenu X było bezpieczne i skuteczne.

Sorbitol – nawilża, ułatwiając stosunek obu partnerom. Intensyfikuje doznania.

Gliceryna – przyśpiesza regeneracje po wytrysku, skraca czas do ponownego odbycia stosunku. 

Mleczan metylu – wspiera działanie układu krwionośnego rozkurczając naczynia krwionośne. Ciała jamiste i gąbczaste są w stanie dzięki temu przyjąć większą ilość krwi. W efekcie czego zwiększa się długość członka oraz czas erekcji.

Ekstrakt z korzenia żeń-szenia – zmniejsza napięcie w mięśniach gładkich prącia, umożliwiając tym samym swobodniejszy przepływ krwi do penisa. To pozwala osiągnąć większe i dłuższe erekcje, w szybkim czasie

Poniżej dla zainteresowanych zamieszczam więcej informacji o działaniu poszczególnych składników:

eden z głównych elementów, jakie możemy znaleźć w składzie preparatu to Sorbitol. Jest to substancja, która oddziałuje na cząsteczki wody znajdujące się na wierzchu prącia, łącząc je ze sobą. Dzięki temu każdy dotyk sprawia większą przyjemność i bardziej intensywne doznania. Sorbitol odpowiada także za nawilżenie skóry, dlatego ułatwia odbycie stosunku obu partnerom.

W składzie znajdziemy również Glicerynę, którą znamy dobrze z kosmetyków, ponieważ jej właściwości oferują dogłębne i mocne nawilżenie. Jej zastosowanie w żelu, ułatwia także szybką regenerację, dlatego doceni ją każda partnerka, która zdziwi się, jak szybko Erogen X, potrafi przygotować jej kochanka, na kolejną rundę.

Prawdopodobnie nie kojarzycie Mleczanu Mentylu, posiada on jednak niesamowite właściwości, dlatego również znalazł się w recepturze Erogenu X. Przede wszystkim wspiera działanie układu krwionośnego i rozkurcza naczynia krwionośne. Dzięki temu ciała jamiste i tkanki gąbczaste, które pokrywają wewnątrz prącie, są w stanie zwiększyć przyjmowaną ilość krwi. To wspaniale działa na wzrost długości członka, a także utrzymanie mocnej erekcji, przez długi czas.

Warto wymienić także, dobrze znany wszystkim, ekstrakt z korzenia żeń-szenia, który oprócz poprawy działania mózgu i podniesienia poziomu energii witalnej, nie pozostaje bez znaczenia, jeśli chodzi o zdolności poprawy stosunków intymnych. Żeń-szeń powoduje zmniejszenie napięcia w mięśniach gładkich, umożliwiając tym samym swobodny przepływ krwi w kierunku członka i moszny. Dzieje się tak, ponieważ ekstrakt z tej rośliny wspiera syntezę tlenku azotu, substancji odpowiedzialnej za transport krwi. To pozwala osiągać duże wzwody, w szybkim czasie.

Jak działa Erogen X?

para, namiętność

Jak wiadomo, wzrost prącia podczas erekcji jest podyktowany głównie sprawnym napływem krwi do prącia. Właśnie na tym polega jedna z głównych funkcji preparatu. 

✅ Zwiększenie rozmiaru penisa

Dzięki zwiększonej syntezie tlenku azotu, a także swobodnemu działaniu układu krwionośnego i naczyń krwionośnych, zarówno naskórek jak i tkanki gąbczaste i ciała jamiste wewnątrz penisa, mogą sprawnie nabierać większą ilość krwi, a co za tym idzie, penis staje się większy, z dnia na dzień.

✅ Dłuższe i silniejsze erekcje

Należy również pamiętać o działaniu, które powoduje przedłużenie czasu trwania erekcji, również gdy chcemy powtarzać stosunek. Erogen X dba także o szybką regenerację, która pozwoli w mgnienia oku wrócić do gry, ponieważ zawarte w nim składniki działają nawilżająco i kojąco. To także zabezpieczenie przed powstawaniem urazów naskórka podczas stosunku.

✅ Punktowe działanie

Największy wyróżnik, a zarazem sukces receptury Erogenu X, to jego forma, która została zamknięta w wygodnym żelu. Takie rozwiązanie jest nieinwazyjne, a także nie powoduje skutków ubocznych podczas stosowania. Do tego należy dodać, że pozwala to skupić działanie preparatu tylko na okolicach członka. Tak więc cała dobroczynna moc stosowania jest skupiona wokół jednego miejsca.

Jakie są opinie klientów, którzy stosowali Erogen X?

seksowna blondynka
„Nie wypuszczam męża z łóżka odkąd zaczął stosować Erogen X. Nie pamiętam już, kiedy było nam razem tak dobrze w sypialni. Polecam!”

Większość opinii, które udało nam się znaleźć na temat Erogenu X, potwierdzają wszystkie zapewnienia producenta. Zadowoleni użytkownicy chwalą sobie stosowanie produktu, głównie z uwagi na wzrost satysfakcji z życia seksualnego.

Pozytywne opinie mówią także o dobrych wynikach, jeśli chodzi o powiększanie prącia. Niektórzy użytkownicy informują o przyroście aż 6 centymetrów po kilkunastu tygodniach stosowania. Usatysfakcjonowani kleinci zwracają takżę uwage na brak skutków ubocznych  i ogromną łatwość stosowania. Formuła żelu zyskuje bardzo duże poparcie wśród osób, które nie czują się komfortowo z przyjmowaniem tabletek doustnych.

Również profesjonalni seksuolodzy doceniają zbawienne działanie Erogenu X, zwracając głównie uwagę na perfekcyjnie dobrane składniki, które naprawdę mogą stanowić pomoc, dla wielu mężczyzn, borykających się ze zbyt małym penisem, lub niemożnością podtrzymania stałej erekcji przez dłuższy czas.

Ile kosztuje i gdzie można kupić Flexicoldin?

Standardowa cena żelu Erogen X wynosi 319 zł. Koszt zakupu można jednak obniżyć, decydując się na dołączenie do klubu rabatowego na stronie www producenta. W ten sposób produkt można otrzymać w znacznie niższej cenie, która wynosi 157 zł. Takie rozwiązanie jest wyjątkowo ekonomiczne, ponieważ pozwala na zaoszczędzenie aż 162 zł. 

Z zakupem bezpośrednio u producenta nie wiążę się żadne ryzyko, a przypadku niezadowolenia z efektów stosowania maści wystarczy nawiązać kontakt ze sprzedawcą i omówić z nim problem.

Erogen X - opinia i podsumowanie redakcji

W świecie mężczyzn istnieje kilka bardzo ważnych zasad i stereotypów. Jednym z nich jest kwestia rozmów o problemach seksualnych, które utarło się traktować jako temat wstydliwy. Niestety tego typu komplikacje mogą spotkać każdego, niezależnie od wieku. 

Erogen X to sprawdzony preparat, o naturalnym składzie, który przynosi szybką ulgę i pozwala wydłużyć penisa, erekcję oraz poprawić ogólną sprawność seksualną już po 14 dniach regularnego stosowania. 

Chcielibyśmy jednak dodać, że aby mieć pewność, że produkt, który kupujemy jest w pełni wartościowy i oryginalny, należy korzystać wyłącznie z oficjalnej strony producenta. Dla Państwa wygody poniżej, zaraz pod końcową oceną zamieszczamy link. 

Z poważaniem,

Plusy:

Minusy:

Ocena żelu Erogen X:

Skład 100%
Cena 90%
Szybkość efektu 93%
Opinia specjalisty 98%
Opinie użytkowników 100%
Stosunek ceny do jakości 100%
Ocena 4,9/5 na podstawie 319 opinii
4.9/5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

50% zniżki dla naszych czytelników

Skorzystaj z naszego EKSKLUZYWNEGO LINKU poniżej i otrzymaj 50% zniżki na żel Erogen X dziś!