Przejdź do treści

Jak chudnąć aby nie tracić biustu?

pomiar obwodu klatki piersiowej

Bez wątpienia każda kobieta marzy o smukłej i pięknej sylwetce. Takie ciało to przecież wiele więcej niż tylko zazdrosne spojrzenia koleżanek i spojrzenia pożądania mężczyzn. Jest także własne satysfakcja, brak wstydu na plaży przy znajomych, znaczna redukcja kompleksów i podniesienie pewności siebie.

Ważny jest także aspekt zdrowotny. To jak nasze ciała wyglądają na zewnątrz, bardzo często może odzwierciedlać ich stan wewnętrzny. Nadwaga może prowadzić przecież do poważnego uszkodzenia narządów wewnętrznych. Zatem dobry wygląd, jest połączony z dobrym stanem organizmu.

Pozostają jednak bardziej powierzchowne tematy, które może nie są tak ważne jak zdrowie, jednak w podobnym stopniu zaprzątają nasze głowy. Jedną z takich spraw dla Pań, jest zapewne pytanie: czy jeśli schudnę, zmniejszy się mój biust

Odpowiedź na to pytanie, pewnie Was nie ucieszy, ponieważ najprawdopodobniej tak – biust to w dużej części gruczoł zbudowany z tkanki tłuszczowej, zatem w trakcie jej redukcji, może nastąpić także zmniejszenie biustu. Jednak można wprowadzić szereg przyzwyczajeń i sposobów, aby biust nadal wyglądał na pełny i jędrny.

kobieta w białych szortach

CZY DUŻE JEST PIĘKNE?

To pierwsza sprawa, którą powinniśmy omówić w tym temacie. Jeśli na przykład macie nadwagę i chcecie zmienić swoje ciało, ale biust nie do końca, warto wziąć pod uwagę wiele czynników.

Po pierwsze – piersi, które satysfakcjonują nas swoim wyglądem w tym momencie, niekoniecznie muszą się podobać swojej właścicielce po skończonym odchudzaniu. Mają na to wpływ przede wszystkim proporcje. Jeśli zmniejszy się obwód talii, spadnie nam brzuch, zredukuje się tkanka tłuszczowa na udach, mniejsze piersi nadal będą wyglądały bardzo proporcjonalnie.

Czy duże piersi to ładne piersi? To kolejna sprawa. Okazuje się, że większość osób przy ocenie wizualnej biustu nie bierze pod uwagę rozmiaru, a przynajmniej nie w pierwszej kolejności. Co zatem doceniamy w biuście?

Przede wszystkim jędrność piersi, zadbaną skórę, to że nie opadają w dół, wyglądają na pełne i zadbane. Choć dieta i spadek masy ciała, a także redukcja tkanki tłuszczowej może spowodować spadek objętości biustu, to ma równocześnie wpływ na osiągniecie powyższych cech.

PIĘKNE PIERSI DZIĘKI SUPLEMENTACJI

Preparaty i suplementy diety dostępne na rynku, to bardzo zaawansowane produkty, które mogą mieć znaczący wpływ na samopoczucie i wygląd ciała, w tym na wygląd biustu. Oczywiście, nie zrobią za nas całej pracy, jednak dzięki temu, że dostarczają ważnych składników odżywczych i mikroelementów, mogą pomóc.

Jeśli chcecie schudnąć z zachowaniem pięknego biustu, proponujemy wypróbować dwa preparaty, które zawierają wiele naturalnych składników i są bezpieczne dla organizmu. Na pierwszy ogień, nowoczesne plastry Sliminazer. Zawierają między innymi l-karnitynę i ekstrakt z zielonej herbaty. Dzięki temu przyspieszają metabolizm i pozwalają na zdrową redukcję wagi. Plastry Sliminazer stopniowo uwalniają wszystkie składniki do organizmu, dlatego mogą stanowić dobrą alternatywę dla kapsułek.

Warto również zwrócić uwagę na tabletki Bioxyn, które również zawierają ekstrakt zielonej herbaty, ale także imbir, kozieradkę, czy wreszcie wpływający pozytywnie na nastrój szafran. Tabletki Bioxyn pozwalają redukować tkankę tłuszczową, jednak przy odpowiedniej diecie, także zachowywać mięśnie. To pozwala unieść piersi do góry i sprawić, że stają się bardziej jędrne.

Zarówno Plastry Sliminazer, jak i tabletki Bioxyn, nie powodują żadnych efektów ubocznych i mogą być stosowane przez każdego. Producenci obiecują, że pierwsze mocno zauważalne efekty powinny pojawić się zaledwie po miesiącu korzystania z tych produktów.

szczupła kobieta w czarnej bieliźnie

PIĘKNE PIERSI – TRENING

Jeśli chcecie zrzucić zbędne kilogramy, na pewno trzeba będzie zacząć od dobrej i zdrowej diety. Jednak sama kaloryczność pożywienia i spadek masy ciała nie stanowi klucza do sukcesu. Dlaczego?

Jeśli po prostu ograniczymy ilość spożywanych kalorii, masa ciała zacznie spadać, jednak razem z tłuszczem, redukowane będą także mięśnie. Doprowadzi to do zadowalających efektów, kiedy staniemy na wadze, jednak gorzej będzie kiedy staniemy przed lustrem. Ciało, w którym tkanka mięśniowa ulega drastycznej redukcji traci kształt, staje się wiotkie i słabe. Dotyczy to także piersi, a głównie ich pozycji. Nawet jeśli nie będą za duże, opadną w dół, pogarszając swój wygląd.