Przejdź do treści

Elementy, które może poprawić w swoim ciele bez użycia skalpela

kobieta smarująca ciało balsamem

Wiele razy znajdujemy się w centrum dyskusji na temat znaczenia wyglądu zewnętrznego. Choć często w takich momentach przyklaskuje się tym osobom, które mówią, że jest on bez znaczenia, w głębi duszy wiemy, że jest inaczej.

Odpowiedni podejście do tematu jak najbardziej brzmi: najważniejsze jest to co w środku. Ważność wyglądu zewnętrznego to jednak nie tylko kwestia tego jak patrzą na nas inni i komu się podobamy, ale przede wszystkim tego jak czujemy się we własnej skórze. To bardzo ważny aspekt życia codziennego.

Kiedy uważamy, że nasze ciała są zadbane, a sylwetki piękne i ponętne, czujemy ogromną pewność siebie i zadowolenie na plaży czy na basenie. Kiedy czujemy, że wiele rzeczy powinno się poprawić, zaczynamy wpadać w destrukcyjne kompleksy. Właśnie dlatego uważamy, że warto zadbać o wygląd zewnętrzny – nie dla innych, ale dla siebie. Od czego zacząć?

Przede wszystkim właśnie od tego, że wiele rzeczy można zrobić samodzielnie, bez specjalistów, bez wydawania tony gotówki, a przede wszystkim bez poddawania się inwazyjnym zabiegom, które mogą mieć różne skutki.

wizyta u specjalisty

PIĘKNY BIUST BEZ SKALPELA

Jeśli mowa o zabiegach – wielu Paniom najczęściej na myśl przychodzi operacja piersi. Nie tylko powiększenie, ale także ujędrnienie i podniesienie biustu do góry. Oczywiście grono specjalistów wykonujących takie zabiegi, nie lobbuje informacji na temat tego, jak wiele można zrobić samemu, aby zadbać o piersi.

Redukcja wagi, odpowiedni trening, dostarczanie do organizmy witamin i odpowiednich składników odżywczych – to tylko niektóre elementy, które bezpośrednio wpłyną na wygląd piersi i to już po kilku tygodniach.

Możemy także zdecydować się na jeden z kosmetyków, mających zadbać o biust. Dobrym przykładem może być krem Ovashape. To preparat oparty wyłącznie na recepturze naturalnej, który nie tylko uniesie z czasem piersi do góry, ale także poprawi ich jędrność i zadba o wygląd naskórka.

Krem Ovashape zapewnia także dogłębne nawilżenie. Wystarczy miesiąc systematycznej kuracji, aby zauważyć pierwsze efekty.

NOWE KSZTAŁTY

Zabiegi chirurgii plastycznej wykonywane na całym świecie dotyczą wielu obszarów ciała. Wstawia się przecież nawet implanty pośladków, aby wyglądały one na większe. Rozumiemy, że jeśli coś nam przeszkadza – najłatwiej jest zwalić winę na geny i położyć się pod nożem. Jednak zanim to zrobimy warto wziąć głęboki oddech i rozważyć plusy i minusy takiej decyzji, ponieważ naprawdę – nawet te pośladki można zwiększyć samodzielnie. W jaki sposób?

Kiedy mówimy o pięknej kobiecie, a także o jej sylwetce, wymieniamy kilka obszarów. Poza urodą, mówimy o piersiach, plecach, talii, brzuchu, pośladkach czy także o nogach. Pozytywna informacja jest taka, że właściwie każdy z tych obszarów może ulec zmianie na lepsze, bez inwazyjnych zabiegów. Biust opisaliśmy już powyżej, co z resztą?

kobieta wąchająca krem

TRENING ZWIĘKSZAJĄCY POŚLADKI, ZWĘŻAJĄCY TALIĘ I TAKI, KTÓRY ZAPEWNI PŁASKI BRZUCH

To oczywiście nie jest jeden i ten sam trening, natomiast warto wiedzieć, że istnieje trening, które każdej kobiecie pozwoli zmienić powyższe elementy. Zazwyczaj odbywa się to jednak dzięki owianemu złą sławą wśród kobiet treningowi siłowemu, czyli takiemu, który buduje mięśnie.

Dlaczego Panie tak bardzo boją się ciężarów i przyrostu mięśniowego? To oczywiste, nie chcą aby ich sylwetki nabrały męskich cech. Po pierwsze, musimy Was uspokoić. Takie zmiany trwały by latamy i wymagałyby od Was codziennych treningów, w ekstremalnym trybie, a także pilnowania diety. Po drugie, mięśnie odpowiadają za dwie rzeczy: objętość i szybkość spalania tkanki tłuszczowej. Co to oznacza w praktyce?

Im więcej mięśni mamy, tym szybciej spalamy tłuszcz (w tym oczywiście redukujemy cellulit, czy pomarańczową skórkę). Im więcej mięśni zdecydujemy się posiadać w danym obszarze, tym bardziej zwiększymy jego objętość. Zatem ćwiczenia z użyciem ciężaru mogą zwiększać rozmiar pośladków, sprawiając, że staną się piękne i wypełnione.

Użycie ciężaru (oczywiście pod okiem specjalisty za pierwszym razem i o bezpiecznej masie) pomoże również uformować smukłe plecy, a także atrakcyjny płaski brzuch. Są także partie mięśni, takie jak uda, które chcemy często zredukować. W tym przypadku również z pomocą mogą przyjść odpowiednie ćwiczenia.

Zacznijcie od szukania programów treningowych w internecie, zobaczcie co Wam się podoba. Nie bójcie się haseł typu: jak treningiem powiększyć pośladki. Nie bójcie się także udać do profesjonalnej trenerki lub trenera, którzy pomogą Wam osiągnąć wymarzone cele, właśnie bez użycia skalpela.

ZDROWY TALERZ, PIĘKNE CIAŁO

Nadwaga to nie jedyny problem. Często koleżanki zazdroszczą sobie nawzajem chudej i szczupłej sylwetki. Jednak czasami, te chude Panie również mają kompleksy. Brakuje im kształtów, nie mogą przytyć, nie są w stanie osiągnąć swoich celów, choć mogą jeść co chcą i nie tyją.

Zarówno w przypadku chęci zrzucenia zbędnych kilogramów, jak i w przypadku kiedy czujemy, że ciało jest za chude, najlepszym rozwiązaniem będzie dobranie odpowiedniej diety. Dostarczanie odpowiednich składników odżywczych, a także dostosowanie tego co jemy do naszych typów sylwetki, do klucz do sukcesu.

Można próbować ustalić swój własny plan żywieniowy i sprawdzić go w rzeczywistości. W takim wypadku doradzamy minimum przez miesiąc trzymać się nowych postanowień. Można także udać się do dietetyka, która profesjonalnie wyliczy wymagane wartości.