Przejdź do treści

Odżywka do rzęs LashParade – skład, działanie. Możliwe efekty oraz opinie

Serum LashParade jest stosunkowo nową propozycją dla wszystkich, którzy chcieliby zadbać o kondycję i wygląd swoich rzęs. Mimo szerokiej konkurencji wśród produktów z tej kategorii, odżywka LashParade dość szybko zyskała zainteresowanie – zwłaszcza wśród kobiet zmęczonych ciągłymi zabiegami przedłużania rzęs. Co nowego może zaproponować serum LashParade? Czy warto zainteresować się tym serum? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w poniższym artykule.

Częste stosowanie kosmetyków do oczu oraz doklejanie sztucznych kępek osłabia naturalną strukturę rzęs. Aby poprawić ich kondycję należałoby zadbać o zdrową, pełnowartościową dietę – bogatą w całą gamę witamin i minerałów. Cykl odbudowy rzęs jest jednak bardzo mozolny oraz złożony, wymaga więc cierpliwości, a przede wszystkim: samodyscypliny. Czy zastosowanie serum do rzęs może przyspieszyć ten proces?

Z dzisiejszego artykułu dowiesz się o:

LashParade – czy to serum naprawdę pomaga rzęsom?

Czasami można przeczytać lub usłyszeć opinie, według których poprawna odbudowa rzęs może być stymulowana wyłącznie od wewnątrz – najlepiej za pomocą odpowiednich składników odżywczych. Ile w tym prawdy? Czy produkt w formie serum może rzeczywiście poprawić kondycję rzęs?

Żeby znaleźć odpowiedź na to pytanie należałoby najpierw przeanalizować skład formuły LashParade. Tylko w ten sposób można będzie ocenić, czy ma on pozytywny, czy raczej neutralny wpływ na wygląd i zdrowie naszych rzęs.

Jaki wpływ na kondycję i zdrowie rzęs ma skład serum: pozytywne, czy neutralne?

czy lashparade działa?

Lash Parade – skład i działanie

Samo serum składa się z kilku składników aczkolwiek jego bazą są 3 główne aktywne składniki. Mimo, że mają się wzajemnie uzupełniać, każdy z nich pełni odmienną rolę w całej kuracji. Dlatego weźmiemy je pod lupę i sprawdzimy w jaki dokładnie sposób wpływają na wzmocnienie i wydłużenie rzęs:

Stężona keratyna

Włos człowieka składa się w ponad 80% z keratyny. Jest to nierozpuszczalne w wodzie białko, które wypełnia warstwę zewnętrzną włosa (komórki osłonki) a także warstwę wewnętrzną przy korze włosów. Trudne warunki pogodowe, zła dieta lub nadużywanie kosmetyków mocno obciążających – to wszystko może doprowadzić do przerwania wiązań łańcuchów keratyny i w konsekwencji niszczenia oraz wypadania włosów. Aby zapewnić sobie piękne, zdrowe i grube rzęsy, należy zadbać o systematyczną aplikację keratyny na włoski.

Działanie keratyny w serum: rzęsy zyskują większą wytrzymałość mechaniczną i są bardziej elastyczne. Przez to mniej włosków wypada, stają się także bardziej odporne na osłabiające działanie tuszu do rzęs oraz zabiegi podkręcania rzęs (np. za pomocą ,,zalotki”).

Hydrolizat Laurdimonium

Budowa tego składnika przypomina budowę keratyny we włosach. Jego zadaniem jest pielęgnacja, odbudowa i naprawa najbardziej zniszczonych fragmentów włosów i rzęs.

Działanie hydrolizatu laurdimonium w serum: nawilża oraz odżywia rzęsy. Minimalizuje szkodliwe skutki działania różnych kosmetyków do oczu.

Kompleks Tripeptide GHK

Tripeptyd GHK to kompleks peptydów składającym się z 3 aminokwasów (glycyna – L-histidyna – L-lizyna). Peptydy miedzi są niezbędne do syntezy kolagenu, a badania dr Pickarta wykazały, że zastosowanie ich na mieszkach włosowych zwiększa wzrost włosów już w 14 dni. Tripeptyd GHK ma również duże znaczenie w odwracaniu stanu uśpienia włosów.

Działanie tripeptydu GHK w serum: wzmacnia rzęsy, regeneruje cebulki włosowe i stymuluje je do wzrostu nowych włosków. Rzęsy są mocniejsze oraz zdrowsze, można zauważyć także wyraźne zwiększenie ich objętości.

LashParade – podsumowanie składu oraz działania

Skład serum LashParade opiera się wokół 3 głównych składników: Kompleks Tripeptide GHK, Hydrolizat Laurdimonium oraz stężona keratyna. Oczywiście są one ważne w utrzymaniu dobrego stanu skóry i włosów, w przypadku oddziaływania na rzęsy działanie tych składników wygląda następująco:

Działanie składników Lash Parade
Wydłużają i zagęszczają rzęsy
Wzmacniają strukturę rzęs
Chronią przed uszkodzeniem rzęs
Powstrzymują wypadanie włosków
Stymulują porost nowych rzęs
Odżywiają rzęsy

modelka pokazująca efekt kuracji lash parade

[dropshadowbox align=”none” effect=”raised” width=”auto” height=”” background_color=”#FFFF80″ border_width=”1″ border_color=”#dddddd” ]Mając taką wiedzę, możemy już odpowiedzieć na początkowe pytanie o wpływ serum na rzęsy: Każdy ze składników LashParade ma zdecydowanie pozytywny wpływ na stan rzęs. Ich działanie poprawia nie tylko wygląd zewnętrzny (estetyczny) rzęs, ale także wzmacnia je od środka i daje ochronę przed różnymi mechanicznymi uszkodzeniami.[/dropshadowbox]

LashParade – działanie serum

Odbudowa rzęs przy zastosowaniu tych kluczowych składników odbywa się już w momencie pierwszej aplikacji. Wspomniana wcześniej rewitalizacja rzęs za pomocą dobrej diety i poprawy higieny życia jest ważna, ale nie przynosi aż tak szybkich efektów. Tymczasem formuła odżywia cebulki, uzupełnia braki witamin i minerałów oraz pobudza powstawanie kreatyny – i to praktycznie od samego początku.

Wszystkie procesy odbudowy, wzrostu i ochrony mają odbywać się samoczynnie i nieprzerwanie w trakcie całej kuracji. W tym czasie nie trzeba rezygnować z dotychczas stosowanych kosmetyków lub zabiegów pielęgnacyjnych na twarz.

LashParade – jak stosować serum?

Stosowanie serum jest szybkie i proste. Wystarczy nałożyć formułę na powieki, tuż przy linii rzęs. Do zestawu dołączono wygodny, cienki pędzelek, który ułatwia tę czynność. Aplikacja przypomina nakładanie eyelinera, z tym, że nie musi być wykonywana aż tak precyzyjnie.

LashParade – opinie

Zebrane informacje na temat składu i działania LashParade są obiecujące, jednak sama teoria to nie wszystko – najważniejszym potwierdzeniem skuteczności produktu są przede wszystkim opinie użytkowników. Czy ich zdaniem serum LashParade naprawdę działa? Na internetowych forach i blogach można znaleźć wiele recenzji i komentarzy na temat tego produktu. Przeważają opinie pozytywne, a wiele kobiet potwierdza, że ich rzęsy po zastosowaniu tej formuły są rzeczywiście gęstsze i dłuższe.

opinie o lashparade na forum

 

blogowe opinie o serum lashparade

 

opinie na forum o lashparade serum

 

Lash Parade – opinia redakcji

Po dokładnej analizie właściwości składników serum oceniamy LashParade jako warty polecenia ze względu na swoją naturalną skuteczność. Obecnie dostępnych jest wiele różnych produktów do wzmacniania i wydłużania rzęs, jednak to właśnie LashParade wyróżnia się stałym efektem oraz szybkim działaniem.

Kupując preparat warto kierować się przede wszystkim jego oryginalnością, ponieważ tylko ona może zapewnić jakość prezentowaną podczas powyższej analizy. Poniżej dla Państwa wygody zamieszczamy link kierujący bezpośrednio na oficjalną stronę producenta.

www.lashparade.com.pl