Przejdź do treści

Optixen – ajurwedyjskie okulary treningowe oparte na starodawnej medycynie. Czy działają? Sprawdzamy budowę, działanie i opinie użytkowników.

okulary ajurwedyjskie optixen

Kłopoty z widzeniem dotyczą nie tylko osób w starszym wieku. Przez dużą ekspozycję na światło niebieskie, a także brak odpowiedniego dbania o swój wzrok, mają je także ludzie młodzi. Wizyty u specjalistów mogą być czasochłonne i bardzo kosztowne. Czy jest alternatywa? W poniższym tekście postaramy się przybliżyć budowę i działanie ajurwedyjskich okularów Optixen.


Strona produktu: www.optixen.com.pl

Optixen – Oferta


Z dzisiejszego artykułu dowiesz się:

Słowem wstępu – czym jest Optixen? 

Wzrok to bardzo ważny element organizmu dla każdego z nas. Pozwala nie tylko czerpać przyjemność z widoków czy oddawać się rozrywce, ale także ma kluczowe znaczenie jeśli chodzi o codzienne życie, zarówno w domu jak i w pracy.

Niestety nie każdy może pochwalić się w stu procentach sprawnymi oczami. Powody tego mogą być różne. Bardzo często rodzimy się z wadą wzroku. Warto wiedzieć, że widzenie może także pogorszyć się w związku z tym jak traktujemy swoje oczy.

Zbyt duża ilość światła niebieskiego, a zatem codzienna ekspozycja na bliski kontakt z monitorem czy telewizorem, a nawet telefonem, może skutecznie zepsuć wzrok. Za czynnik negatywnie wpływający na stan oczu, bierze się także stosowanie okularów przeciwsłonecznych bez odpowiednich filtrów UV i polaryzacji.

Oczywiście od wielu lat możemy stosować okulary, a także soczewki kontaktowe, które sprawiają, że kiedy mamy je na sobie, widzenie jest ostre i na wysokim poziomie. Jest to dobre rozwiązanie, lecz stosunkowo drogie, wymagające konsultacji, a także najczęściej działają jedynie doraźne. Rzadko zdarza się aby okulary czy soczewki pozwoliły na zupełne pozbycie się wady wzroku.

Od jakiegoś czasu możemy także skorzystać z operacji chirurgicznej, która laserowo usuwa wadę, przywracają pełną sprawność widzenia. Niestety, nawet przy obecnym rozwoju medycyny i technologii, nie każdy zabieg kończy się powodzeniem. Warto także wspomnieć koszty, które w tym przypadku są bardzo wysokie.

Czy zatem, oprócz noszenia okularów korekcyjnych i soczewek kontaktowych, jest coś, co możemy zrobić by poprawić stan swoich oczu w naturalny sposób? Taką alternatywą mogą okazać się okulary treningowe Optixen.

To technologia oparta na starodawnej medycynie ajurwedyjskiej, która “zmusza” oczy do treningu. Dzięki temu możemy w naturalny sposób poprawić swój wzrok, zaledwie na przestrzeni 21 dni.

Dla kogo dedykowane są okulary?

okulary optixen trzymane w rękach

Okulary Optixen to dobre rozwiązanie dla wielu grup osób. Niezależnie od tego w jakim jesteśmy wieku oraz jaką mamy wadę, systematyczne noszenie Optixen pomoże wzmocnić mięśnie gałki ocznej, a także poprawić i wyostrzyć wzrok.

To rozwiązanie dobre dla każdego, kto chciałby sięgnąć po naturalną alternatywę dla soczewek korekcyjnych i poprawić komfort widzenia, a także zredukować ból związany z problemami oczu oraz zapobiec rozwijaniu się wady.

Jak działają okulary Optixen?

Działanie kuracji, którą zapewnia Optixen, opiera się na wzmocnieniu gałki ocznej, poprawie widzenia, ale również ochronie przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, które codziennie negatywnie wpływają na stan naszych oczu. Oto, jak dokładnie działają okulary.

[dropshadowbox align=”none” effect=”lifted-both” width=”auto” height=”” background_color=”#cef9bf” border_width=”1″ border_color=”#dddddd” ]Technologia[/dropshadowbox]

Choć okulary cechuje duża innowacyjność, technologia została zaczerpnięta ze starej indyjskiej medycyny naturalnej. Zamiast szkieł korekcyjnych, znajdziemy tu przysłony z regularnymi otworami, nie przekraczającymi 1 mm. Dzięki temu promienie światła wpadają do oczu pod kątem prostym, a widzenie peryferyjne zostaje ograniczone, dzięki czemu oczy muszą mocniej pracować. To właśnie producent nazywa rodzajem swoistego treningu, który wzmacnia narząd wzroku.

[dropshadowbox align=”none” effect=”lifted-both” width=”auto” height=”” background_color=”#cef9bf” border_width=”1″ border_color=”#dddddd” ]Wzmacniają gałkę oczną [/dropshadowbox]

Choć zarówno okulary jak i soczewki przynoszą dużą ulgę każdemu z wadą wzroku, stanowią rozwiązanie doraźne. Oznacza to, że choć widzimy dobrze, z czasem nasz wzrok nie ulega poprawie i musimy z nich stale korzystać. Z kolei, noszenie okularów Optixen wpływa na trwałe podniesienie sprawności oczu, oraz wzmocnienie mięśni gałki ocznej, co przekłada się na lepszy wzrok.

[dropshadowbox align=”none” effect=”lifted-both” width=”auto” height=”” background_color=”#cef9bf” border_width=”1″ border_color=”#dddddd” ]Naturalne wsparcie procesu widzenia [/dropshadowbox]

Wiele osób, które korzysta z okularów korekcyjnych, zbyt rzadko konsultuje ich moc ze specjalistą, co sprawia, że szkła nie mają dopasowanej mocy do potrzeb wady. Soczewki kontaktowe, są bardzo wygodne, jednak uciążliwe w codziennym użytkowaniu. Mogą także sprawiać, że do oczu przedostają się niebezpieczne bakterie, powodujące różne zakażenia, czy na przykład zapalenie spojówek. Okulary treningowe Optixen nie niosą za sobą żadnego ryzyka, naturalnie wspierają cały narząd wzroku, dzięki zastosowanej technologii.

[dropshadowbox align=”none” effect=”lifted-both” width=”auto” height=”” background_color=”#cef9bf” border_width=”1″ border_color=”#dddddd” ]Chronią przed czynnikami zewnętrznymi [/dropshadowbox]

W pierwszej kolejności, obecności specjalnych czarnych przesłon chroni przed dostawaniem się do oczu nadmiaru światła słonecznego i szkodliwych promieni UV. Noszenie okularów pozwala na swoisty trening i wzmacnianie narządu wzroku, dlatego staje się on bardziej odporny również na niebieskie światło emitowany przez telewizory, monitory oraz telefony.

Jak są zbudowane okulary Optixen?

opis budowy okularów optixenNa pierwszy rzut oka Optixen nie różni się od zwyczajnych okularów, jednak kiedy przyjrzymy się im bliżej zauważymy bardzo wiele różnic, dzięki którym systematyczne noszenie przyniesie bardzo pozytywne efekty.

WYGLĄD

Klasyczny oraz elegancki krój będzie pasował zarówno do kobiet i mężczyzn. Ponadczasowy styl powinien przypaść do gustu zarówno osobom starszym i młodszym. Ciemna barwa sprawia, że okulary będą pasowały do różnych karnacji, a także do wielu ubrań – tych eleganckich, jak i codziennych oraz sportowych.

KONSTRUKCJA

W miejscu gdzie zazwyczaj znajdują się szkła korekcyjne, będziemy mogli zauważyć cienkie czarne przysłony. Na ich powierzchni zostały umieszczone w odpowiedniej odległości otwory o średnicy od 0.8 do 1 mm. Pozwala to widzieć obraz przed nami, lecz zmusza do wytężonej pracy.

KOMFORT

Optixen to okulary bardzo przyjazne w użytkowaniu. Bez problemu dopasują się do wielu rodzajów twarzy oraz skóry. Wysokiej jakości materiały nie będą powodowały odparzeń czy śladów. Okulary są lekkie i przyjemne w dotyku.

Czy Optixen powoduje występowanie skutków ubocznych?

Okulary Optixen nie powodują występowania żadnych skutków ubocznych. Można z nich korzystać zarówno kiedy mamy wadę wzroku, jak i w przypadku kiedy chcemy poprawić stan swoich gałek ocznych, czy zabezpieczyć je na przyszłość i zadziałać profilaktycznie.

Jak należy stosować Optixen? 

założone okulary optixen, zbliżenie na okolice oczu

Wedle zaleceń producenta, powinniśmy stosować okulary minimum dwie godziny dziennie, podczas pracy lub oglądania telewizji, aby kuracja już na przestrzeni 21 dni przyniosła zadowalające efekty.

Wszelkie zalecenia i zastosowanie można także znaleźć w ulotce producenta, która jest dołączona do każdego zakupionego egzemplarza okularów.

Gdzie można kupić oryginalne okulary Optixen?

Medycyna naturalna cieszy się obecnie bardzo dużym zainteresowaniem. W internecie powstało dużo sklepów z suplementami diety, a także preparatami oraz naturalnymi sposobami na poprawę wzroku. Takie produkty możemy także kupić na serwisach aukcyjnych. Dlaczego nie warto tego robić?

Problem polega na tym, iż w takich miejscach, nie mamy pewności, że kupujemy oryginalny produkt producenta. Jeśli jakiś suplement, lub w tym wypadku okulary, cieszą się dużym powodzeniem, zdarza się, że można trafić na niskiej jakości podróbki. Cieszą niską ceną, ale nie gwarantują odpowiedniej jakości.

Gdzie zatem kupić okulary Optixen, aby mieć pewność, że dostaniemy oryginalny produkt? Najlepiej takiej transakcji dokonywać na oficjalnej stronie producenta, na której znajdziemy także najlepsze oferty cenowe i ciekawe promocje.


Oficjalna strona producenta: www.optixen.com.pl

Optixen – Oferta


Jaka jest cena okularów Optixen?

Koszt zakupu okularów Optixen wynosi dokładnie 239 złotych. Mamy jednak okazję skorzystać z tymczasowej promocji, która pozwoli sporo zaoszczędzić. Obecnie cena jaką zapłacimy to 137 złotych.

Dodatkowo można także wspomnieć o kosztach okularów korekcyjnych, soczewek kontaktowych, czy specjalistycznych zabiegów – są one o wiele droższe i wiążą się także z inwestycją większej ilości czasu.

Jakie opinię o Optixen, mają osoby które korzystały z okularów?

zdjęcie okularów opite obok dużego znaku zapytania na niebieskim tle

Aby poznać zasady działanie i konstrukcje okularów sprawdziliśmy dokładne informacje producenta, jednak prawdziwe działanie i efekty kuracji zawsze warto skonfrontować z opinią użytkowników.

Osoby, które miały okazję korzystać z okularów, wypowiadają się na ich temat w mediach społecznościowych, a także na forach internetowych, czy wśród treści blogów tematycznych. Poszukiwaliśmy takich własnie komentarzy.

Zdecydowana większość użytkowników bardzo chwali okulary Optixen. Głównie za to, że efekty są naprawdę dobre. Wiele osób mówi o poprawie już na przestrzeni kilku tygodni systematycznej kuracji.

Można także znaleźć wpisy, które informują o dokładniejszych zmianach, takich jak poprawa ostrości widzenia czy zredukowanie bólu głowy i oczu, spowodowanego problemami ze wzrokiem. Nikt także nie skarży się na efekty uboczne czy brak komfortu noszenia.

Optixen, czy warto kupić? Opinia redakcji

Wzrok to zdecydowanie jeden z najważniejszych zmysłów, którego używamy właściwie w każdej minucie życia. Warto dbać o oczy i wydłużać ich dobrą kondycję. Oprócz okularów korekcyjnych i soczewek, wydaje nam się, że Optixen to naprawdę dobre rozwiązanie.

To stosunkowo niedrogie w zakupie oraz tanie w eksploatacji okulary, które poprawią stan gałek ocznych, mięśni narządu wzroku, a także sam poziom widzenia, już w kilka tygodni od rozpoczęcia kuracji.

Chcielibyśmy jedynie przypomnieć, że aby mieć pewność, że w nasze ręce trafią oryginalne okulary Optixen, zakupu warto dokonywać jedynie na oficjalnej stronie producenta, na której znajdziemy jeszcze więcej dokładnych informacji. Dla Państwa wygody, poniżej zamieszczamy bezpośredni link:

 www.optixen.com.pl