Przejdź do treści

Revihair na gęste i bujne włosy. Skład, efekty, właściwości. Czy warto?

revihair oryginalNadmierne wypadanie włosów to problem, którego podłożem mogą być zarówno zupełnie błahe przyczyny, jak i poważne, medyczne dolegliwości. Bardzo często środki, które podejmujemy, aby zahamować proces łysienia, okazują się niewystarczające. Ale czy istnieje łatwy, bezbolesny i przede wszystkim skuteczny sposób na gęste i mocne włosy?

Choć wyprodukowano już wiele preparatów na porost włosów, to żaden z nich nie rozwiązuje problemu w całości – wraz z jego przyczyną. Czy nowy środek na łysienie Revihait zaproponuje nam bardziej kompleksowe działanie? Jakich efektów można się spodziewać po jego zastosowaniu? Przekonamy się o tym poprzez dokładną analizę jego właściwości.

Dlaczego włosy wypadają?

Wypadanie włosów jako proces fizjologiczny dotyczy każdego z nas. Przyjmuje się, że zdrowy człowiek może gubić ok. 100 włosów dziennie. Jest to zupełnie naturalna kolej rzeczy, która nie powinna wzbudzać żadnych obaw. O problemie możemy mówić dopiero wtedy, kiedy tracimy znacznie więcej niż 100 włosów, a w ich miejsce nie wyrastają nowe.

U zdrowego człowieka ok. 70-80% włosów jest w fazie wzrostu, a tylko niecałe 5% w fazie spoczynku. Kiedy proporcje te ulegają zakłóceniu, nowe włosy znacznie szybciej wypadają, co skutkuje niepokojącym przerzedzeniem fryzury. Jakie są tego przyczyny?

Powodem nadmiernego wypadania włosów mogą być czynniki takie jak: silny i przewlekły stres, niektóre leki (zwłaszcza antybiotyki), depresja, nierozsądne metody odchudzania, a także niedobór witamin z grupy B oraz żelaza.

Jak Revihar chroni przed łysieniem?

Osłabione i rzadkie włosy, zakola i łysiejące placki na czubku głowy mogą stać się powodem poważnych kompleksów. Wizualnie dodają nam lat i sprawiają, że zaczynamy wątpić w swoją atrakcyjność.

[dropshadowbox align=”none” effect=”lifted-both” width=”auto” height=”” background_color=”#f9e6b1″ border_width=”1″ border_color=”#dddddd” ]Aby uchronić się przed intensywną utratą włosów należałoby działać dwutorowo: odżywić i zregenerować strukturę włosa oraz zwiększyć ilość włosów będących w fazie wzrostu. Co warto zrobić, aby zachować zdrowe i gęste włosy?[/dropshadowbox]

Revihair jest oceniany przez specjalistów jako bardzo rozsądna, a przy tym skuteczna metoda. Podkreślają oni zwłaszcza wielostronne działanie preparatu, które pozwala jednocześnie zapobiegać dalszemu postępowaniu łysienia oraz stymulować porost nowych, zdrowych włosów.

Preparat Revihair bazuje na potwierdzonej skuteczności 4 składników. Same w sobie nie są one w żaden sposób innowacyjne, ponieważ stosuje się je od wieków w celu poprawienia kondycji włosów. Na czym więc polega sekret skuteczności Revihair? Jest nim metoda łączenia, dobór konkretnego stężenia oraz sposób pozyskiwania wyciągów z poszczególnych roślin:

Palma sabałowa

Palma Sabałowa

Zawiera fitosterole, flawonoidy oraz karotenoidy, które wspomagają naturalny porost włosów. Saw palmetto działa także nawilżająco na warstwę rogową skóry, co ma bardzo duże znaczenie dla ogólnej kondycji włosów. Regularne stosowanie wyciągu z tej rośliny chroni cebulki włosowe przed destrukcyjnym działaniem DHT (dihydrotestosteron, który powoduje osłabienie i przerzedzenie włosów).

Pokrzywa

Posiada żelazo oraz cenne witaminy i sole mineralne, które wpływają pozytywnie na kondycję włosów. Pokrzywa minimalizuje produkcję DHT zapobiegając jednocześnie nadmiernemu wypadaniu włosów. Dodatkowo występująca w roślinie krzemionka pobudza wzrost nowych włosów i mocno je odżywia. Pokrzywa nawilża skórę głowy i przeciwdziała problemom z łupieżem lub łojotokiem.

Skrzyp polny

Skrzyp polny

Spowalnia i ogranicza wypadanie włosów. Zawiera kwas krzemowy, który wzmacnia włosy i hamuje ich starzenie się. Stymuluje także produkcję kolagenu będącego podstawowym budulcem włosów. W ten sposób stają się one silniejsze i bardziej lśniące: od cebulek aż po końce. Skrzyp pomaga też zwalczyć nawracający łupież.

L-cysteina

Jest aminokwasem endogennym, koniecznym do wytwarzania keratyny. Ta zaś, jak wiadomo, jest niezbędna dla budowania zdrowych i mocnych włosów. W teorii organizm powinien sam wytworzyć L-cysteinę, jednak w praktyce często dochodzi do niedoborów tej substancji. Dlatego należy zadbać o jej uzupełnienie, np. poprzez środki takie jak Revihair.

Revihair – podsumowanie działania i skuteczności

Skład Revihair obejmuje 4 składniki: pokrzywę, skrzyp polny, palmę sabałową oraz L-cysteinę. Analizując właściwości każdego z nich można orzec, że mają one bardzo pozytywne działanie na porost włosów, dlatego ich zastosowanie w preparacie Revihair jest w 100% uzasadnione. Systematyczne stosowanie tego środka:

  • Pobudza wzrost włosów
  • Wzmacnia i regeneruje włosy
  • Blokuje szkodliwe działanie DHT
  • Chroni przed łupieżem i łojotokiem

Właściwości poszczególnych składników oraz ich współdziałanie powoduje, że preparat bardzo silnie wspomaga hamowanie nadmierne wypadanie i stymuluje porost nowych włosów. Formuła odgrywa także ważną rolę w blokowaniu hormonu DHT, który sieje spustoszenie w strukturze włosów. W ten sposób stają się one mocniejsze oraz odporniejsze na wpływ zewnętrznych i wewnętrznych czynników szkodliwych.

Stosowanie Revihair a skutki uboczne

Kuracja polega na codziennym przyjmowaniu 1 kapsułki preparatu. Postać Revihair pomaga dotrzeć do przyczyny problemu i – w przeciwieństwie do środków stosowanych zewnętrznie – działa pobudzająco na mieszki włosowe i powstrzymuje szkodliwe działanie hormonu DHT od wewnątrz.

Systematyczne stosowanie Revihair pomaga zagęścić włosy, wzmocnić je oraz ochronić przed różnymi niszczącymi bodźcami. Choć efekty kuracji mogą być różne w zależności od indywidualnych predyspozycji, to wiele osób potwierdzało, że zadowalające efekty można ujrzeć nawet po 2 tygodniach stosowania.

Składniki Revihair, czyli pokrzywa, palma sabałowa i skrzyp polny są roślinami, które przez medycynę były stosowane od lat w różnych celach. Z kolei L-cysteina to aminokwas występujący naturalnie w organizmie, niezbędny do wytwarzania mocnych włosów. Można więc wnioskować, że skład preparatu jest w pełni bezpieczny. Osoby, które zaufały Revihair nie zgłaszały wystąpienia jakichkolwiek skutków ubocznych. Niemniej jednak, warto pamiętać, że w razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze można skontaktować się z dermatologiem lub ze swoim lekarzem ogólnym.

Revihair – recenzje, komentarze i opinie

Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami, które opisuje ulotka produktu pozwala ujrzeć pierwsze rezultaty nawet po 2 tygodniach stosowania. Efekty wyznaczone przez producenta zyskały także realne potwierdzenie w postaci recenzji osób, które stosowały Revihair.

Fora internetowe oraz komentarze na blogach i innych kanałach społecznościowych zawierają wiele pozytywnych opinii na temat Revihair. Pojawiają się nawet głosy świadczące o tym, że po 1 miesiącu stosowania włosy mogą zyskać nawet ok. 30% pierwotnej objętości. Na forach dotyczących problemów medycznych z włosami kobiety oraz mężczyźni przyznawali, że preparat pomógł im odwrócić proces łysienia, z którym walczyli latami.

Pozytywny wpływ Revihair na włosy potwierdzają również specjaliści. Trycholodzy i dermatolodzy uznają środek za bezpieczną i naturalną metodę na łysienie. Podkreślają także jego przełomowe działanie na tworzenie nowych włosów oraz wydłużenie fazy ich wzrostu.

Revihair – opinia redakcji 

Revihair to tabletki, które pomagają zatrzymać proces łysienia, a także wzmacniają i regenerują włosy, sprawiając, że są one dłużej w fazie wzrostu. Regularne stosowanie preparatu pomaga uzyskać efekt lśniących, mocnych i gęstych włosów w naturalny i bezpieczny sposób.

Środek posiada roślinny skład, wzbogacony o ważny dla kondycji włosów aminokwas endogenny. Taka formuła nie powoduje skutków ubocznych – wręcz przeciwnie – osoby, które stosowały preparat wypowiadają się pozytywnie o rezultatach kuracji. Recenzje użytkowników potwierdzają również opinie specjalistów, którzy uważają że środek działający tak kompleksowo jest innowacją wśród środków na łysienie i porost włosów. Średni czas, po którym zauważano zadowalające efekty zagęszczenia i wzmocnienia włosów to ok 21-28 dni.

Aby mieć pewność co do rezultatów i bezpieczeństwa warto kupować Revihair bezpośrednio od producenta, na jego stronie internetowej, do której odnośnik zamieszczamy poniżej:

www.revihair.com