Przejdź do treści

Jak zadbać o swoją męskość i libido?

sprawność seksualna

Jeśli zawsze myślałeś, że masz problem w sferze seksualnej, albo czułeś, że możesz zrobić coś, żeby stać się lepszym kochankiem – ten tekst jest właśnie dla Ciebie! Przeczytaj i dowiedz się, dlaczego nie warto robić z łóżka tematu tabu i jak odzyskać swoją męskość i libido!

Jak zadbać o swoją męskość i libido?

Temat szeroki jak rzeka i znany jak Clint Eastwood, jednak zamiatany pod dywan bardzo często. Dlaczego? Zwyczajnie wstydzimy się pytać i prosić o pomoc we wszystkich zagadnieniach, które mogłyby podważyć naszą męskość i zdolności seksualne.

Zrzućmy zatem delikatnie kurtynę i spróbujmy odpowiedzieć na kilka nurtujących pytań dotyczących seksu i obsługi penisa – przez nas samych. Na początek jedna z najważniejszych rzeczy – nastawienie.

partner

Nastawienie

Nie mamy już 5 lat, nie jesteśmy synusiami mamusi i nie będziemy udawać, że problemu nie ma. Jako twardo stąpający po ziemi, inteligentny mężczyzna, pierwsze co powinieneś zrobić, to uznać, że problem istnieje. I nie załamywać rąk tylko po prostu zacząć go z dnia na dzień likwidować. Płakanie w poduszkę i udawanie, że wszystko jest ok jest dla mięczaków i nie nie da.

Ok, to mamy już ustalone. Druga rzecz, którą powinieneś wiedzieć, to fakt, że nie nie tylko Ty możesz czuć, że Twój penis jest za mały, a wytrysk za szybki. Wydaje Ci się, że nikt inny nie ma tego problemu, ponieważ nikt o tym nie mówi. W rzeczywistości jest są to rzeczy, które dotyczą bardzo wielu facetów, w tym gwiazdy kina, sportu i na pewno także któregoś z Twoich kolegów.

Do sprawy podejdź spokojnie i pamiętaj o kilku kluczowych elementach. Po pierwsze, nie płaczesz tylko działasz. Po drugie, masz świadomość, że to normalne i jesteś pełnowartościowym facetem – nic tego nie zmieni. Po trzecie, to jest XXI wiek i co za tym idzie, istnieje dużo dobrych rozwiązań (psycholog, seksuolog, suplementy diety, żele), które pomogą w sferze łóżkowej.

I wreszcie czwarta, chyba najważniejsza sprawa, to fakt, że kobiety satysfakcji seksualnej wcale nie upatrują w wielkości członka, czy w długości trwania stosunku. Więcej o tym, nieco niżej.

Energia

Na sprawność seksualną wpływają również bardzo proste czynniki, takie jak kondycja, odżywianie się i dobry sen. Pamiętaj o tym, że wszelkiego rodzaju używki, choć mogą być przyjemne, mocno negatywnie wpływają na nasze zdolności seksualne, w tym przedwczesną ejakulację i brak erekcji. W pierwszej kolejności należy wymienić oczywiście papierosy i alkohol – dobry kochanek ogranicza takie używki.

Energia to także kondycja, czy wiesz, że stosunek seksualny średniej długości może spalić nawet od 200 do 300 kalorii? Oznacza to, że miłość fizyczna jest jak trening – im lepszą masz kondycję, tym na więcej będziesz mógł sobie pozwolić. Dlatego warto zadbać o swoją formę – to także wpłynie na poprawę wyglądu fizycznego, a to zawsze duży plus, jeśli chodzi o zadowolenie partnerki.

Przyjemność dla partnera

Co ciekawe, większość mężczyzn, którzy otwierają się w sprawach seksu, opowiadają o tym, że najbardziej jest im wstyd przed swoją partnerką. Boją się po prostu, że stosunek seksualny nie przynosi jej odpowiedniej satysfakcji.

Panowie, musicie to zapamiętać na całe życie – zbyt mała długość penisa, czy częste występowanie przedwczesnego wytrysku, nie przekreślają orgazmu u Waszej partnerki. Najważniejsze jest Wasze podejście i starania. Nie będziemy tu opisywać sposobów na doprowadzenie kobiety do zenitu szczęśliwości, ale na pewno zdajecie sobie sprawę, że to nie tylko penetracja.

Wiele ankietowanych kobiet, opowiada o tym, że jakość ich orgazmu zależy nawet od tego jak wyglądał cały dzień przed zbliżeniem lub sama randka! Ważne jest by nasza partnerka czuła się bezpieczna, podziwiana i zadbana oraz by poprostu dobrze się bawiła – wtedy jej satysfakcja będzie gwarantowana, niezależnie od rozmiaru członka.

odpoczynek

Suplementy diety

Dobrze się mówi, jednak w praktyce, nasza kondycja seksualna i wygląd naszego członka będzie siedział nam w głowie. Czy jest coś, co możemy z tym zrobić, oprócz drogich i mocno inwazyjnych zabiegów, których żadnej z nas nie chciałby przechodzić bez potrzeby?

Sprawdźcie kilka dostępnych na rynku, naturalnych preparatów. Takich jak na przykład Extreen, Eroxel czy Erogen X. Czemu właśnie te? Bo są stworzone na bazie naturalnych składników i dadzą zauważalne efekty.

Extreen to kapsułki o kompleksowym działaniu, które nie tylko wydłuża penisa już po miesiącu kuracji, ale także wzmacniają erekcję i poprawią kondycję seksualną. Podobnie zadziała Eroxel – również naturalny skład i bardzo dobre, szybkie działanie. Polecamy także sprawdzić Erogen X, żel na powiększenie penisa, który zadba także o bardziej intensywne doznania i porządne nawilżenie.

Oczywiście to tylko nasze propozycje, jednak uważamy, że te preparaty mogą pomóc już w krótkim czasie, a na pewno podnoszą pewność siebie, która stanowi jeden z najważniejszych składników zadowolenia seksualnego.

Dystans

Jeśli mowa jest srebrem, a milczenie złotem, to dystans jest platyną. Musicie zdystansować się od swoich problemów i pamiętać, że nie stanowią one końca świata. Weźcie pod uwagę również fakt, że kobiety mają także swoje problemy i kompleksy. Prawdziwy seks, w ogóle nie przypomina tego z filmów, ale jesteśmy w nim z tą drugą osobą i chodzi o to by miło spędzić czas. Sprawcie, że Wasza partnerka poczuje się kochana, podziwiana i bezpieczna – a ona zrobi tak samo.