Czy plastry Slimmestar odchudzają coś poza portfelem? Sprawdzamy skład, działanie i opinie o plastrach. Czy warto stosować w 2021?

Piękna, szczupła sylwetka to marzenie chyba każdego z nas. To nie tylko brak kompleksów ale pewność siebie w każdej sytuacji. Czy w dobie XXI wieku gdzie technologia cały czas odkrywa przed nami coraz to nowe oblicze dalej jesteśmy skazani na drogie zabiegi i operacje aby osiągnąć swój wymarzony cel? Niekoniecznie.

Slimmestar Perfect Skin Patch to specjalnie opracowany produkt o działaniu odchudzającym i antycellulitowym, dostępny w formie wygodnych plastrów do bezpośredniej aplikacji na skórę. Ich formuła opiera się na całkowicie naturalnych ekstraktach roślinnych, których działanie przyspiesza metabolizm i usprawnia proces spalania tkanki tłuszczowej. Plastry zaprojektowane zostały w taki sposób, aby zapewnić szybkie i równomierne wchłanianie się poszczególnych składników aktywnych do naszego organizmu. Slimmmestar jest rozwiązaniem wyjątkowo komfortowym i praktycznym, a przy tym dyskretnym. Plastry bez problemu nosić można codziennie, po prostu przyklejając je na skórę i ukrywając pod ubraniem. Sprawdźmy zatem jak one działają i co mówią o nich osoby je stosujące.


Oficjalna strona producenta: www.slimmestar.pl

  Slimmestar - Aktualne promocje


Z dzisiejszego artykułu dowiesz się:

Jak działają plastry Slimmestar?

Plastry Slimmestar zawierają substancje czynne, które posiadają bardzo specyficzne właściwości. Ich działanie stymuluje tkanki skórne do redukcji tkanki tłuszczowej, również tej umieszczonej podskórnie i miejscowo. Zastosowanie całkowicie naturalnych ekstraktów roślinnych pozwala na bezpieczne wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki, a także zapobiega powstawaniu cellulitu. Po aplikacji plastra, substancje aktywne uwalniane są przez cały czas i swobodnie docierają do komórek skóry.

Działanie redukcyjne i wyszczuplające wynika bezpośrednio z naturalnych własności ekstraktów roślinnych, dzięki czemu nie wpływa inwazyjnie na organizm. Zastosowanie plastrów stanowi bardzo dobrą alternatywę dla suplementów diety, co wynika z prostoty oraz wygody ich stosowania.

Jaki skład posiadają plastry Slimmestar?

Ovashape Butt wspiera każdy aspekt budowy jędrnych i kształtnych pośladków. Aktywne elementy docierają do tkanek głębokich stymulując miejscowe poszerzanie komórek. Pobudzona zostaje synteza kolagenu, co wpływa na jędrność a naturalne składniki nawilżające likwidują problemy skórne.

Ekstrakt z miłorzębu japońskiego

Ekstrakt z miłorzębu japońskiego (ginko biloba) zawiera ogromne ilości wartościowych flawonoidów, takich jak rutyna, kamferol czy kwercetyna. W połączeniu z diterpenami, związki te przyczyniają się do regulacji procesów zachodzących w tkankach kumulujących tłuszcz. Ich działanie usprawnia też mikrokrążenie skórne, przyczyniając się do zmniejszenia przepuszczalności naczyń krwionośnych.

 

Kasztanowiec zwyczajny

Wyciąg z kasztanowca zwyczajnego znajduje bardzo szerokie zastosowanie w medycynie i kosmetologii, co wynika z unikalnego zestawienia substancji czynnych. Związki te wykazują działanie przeciwzapalne, antyoksydacyjne i przeciwobrzękowe, dzięki czemu bardzo skutecznie wzmacniają naczynia krwionośne oraz usprawniają krążenie.

Morsztyn pęchykowaty

Morszczyn pęcherzykowaty jest odmianą algi brunatnej, która już od tysiącleci znajduje zastosowanie w medycynie. Jego prozdrowotne działanie wynika z obecności wielu wartościowych substancji, wykazujących korzystny wpływ na organizm. Morszczyn pęcherzykowaty wykazuje również korzystny wpływ na skórę, ponieważ działa ujędrniająco, wygładzająco oraz przeciwellulitowo.

 

Olejek z gorzkiej pomarańczy

Olejek pozyskiwany z kwiatów pomarańczy gorzkiej pochodzi z południowo-wschodniej Azji i często nazywany jest również olejkiem neroli. Jego działanie wykazuje bardzo korzystny wpływ na kondycję skóry – zarówno suchej, jak i naczynkowej, tłustej, mieszanej oraz dojrzałej. Substancja ta posiada silne właściwości rozkurczowe i antyseptyczne, dzięki czemu rozluźnia mięśnie gładkie i przyspiesza regenerację naskórka. Olejek ten jest substancją aromatyczną, dzięki czemu działa relaksująco i odprężająco.

Kofeina

Plastry Slimmestar Perfect Skin Patch zawierają również kofeinę. Substancja ta hamuje rozwój zmian cellulitowych, a także znacząco zmniejsza już występujące zmiany. Wynika to z aktywnego działania lipolitycznego kofeiny w obrębie komórek tłuszczowych oraz bardzo korzystnego wpływu na krążenie krwi. Może ona też pobudzić aktywność metaboliczną organizmu. W praktyce kompleksowo przyczynia się do poprawy wyglądu skóry, która zyskuje zdrowszy i ładniejszy koloryt.

Czego możemy się spodziewać po stosowaniu plastrów Slimmestar?

Slimmestar to kuracja działająca na 4 płaszczyznach jednocześnie. Dzięki temu nie tylko pozwala na redukcję zalegającej tkanki tłuszczowej ale redukuje cellulit, usprawnia krążenie oraz co istotne poprawia elastyczność i jędrność skóry po zrzuceniu nadprogramowych kilogramów. Dlaczego tak się dzieje?

Przyspiesza rozpad tkanki tłuszczowej

W zawartym w plastrach morszczynie pęcherzykowatym występuje fukoidyna, która jest bardzo silnym polisacharydem. Substancja ta nasila proces lipolizy, czyli rozpadu tkanki tłuszczowej w organizmie. Nie bez znaczenia pozostaje również obecność fukoksantyny, odpowiedzialnej za stymulację procesu termogenezy. Obecność tego związku w składzie plastrów Slimmestar może skutecznie pobudzić organizm do szybszego przetwarzania kumulowanej energii na ciepło, co znacząco zwiększa efektywność spalania tkanki tłuszczowej. W przypadku odchudzania, morszczyn pęcherzykowaty odpowiada za zahamowanie powstawania nowych komórek tłuszczowych.

Redukuje cellulit

 

Zawarty w plastrach wyciąg z kasztanowca zwyczajnego w dużym stopniu odpowiada za efektywne eliminowanie różnych kosmetycznych niedoskonałości, takich jak chociażby cellulit. Usprawniając krążenie krwi w tkance podskórnej, substancje aktywne mogą znacząco przyspieszyć usuwanie toksyn. Takie działanie przyczynia się także do łatwiejszej redukcji objawów charakterystycznych dla cellulitu, takich jak obrzęki. Nie bez znaczenia pozostaje korzystny wpływ na napięcie skóry, poprzez zwężenie rozszerzonych porów oraz przeprowadzenie naturalnego liftingu. Ekstrakt z miłorzębu japońskiego również posiada potwierdzone działanie antycellulitowe.

Usprawnia krążenie krwi i dotlenia komórki

Zawarte w plastrach związki kofeiny bez problemu przenikają przez naskórek, dzięki czemu w ostateczności wchłaniane są przez skórę właściwą. Kofeina pobudza proces mikrocyrkulacji oraz krążenia krwi w naczyniach włosowatych, zapewniając w ten sposób efektywne dotlenienie komórek. Nie bez znaczenia pozostaje zahamowanie fosfodiesterazy, przyczyniające się do lepszej stymulacji procesu lipolizy oraz ograniczenia zdolności adipocytów do magazynowania tłuszczu. Podobne działanie wykazuje ginko biloba. Usprawniając krążenie w komórkach skóry, znacząco przyspiesza wydalanie zalegającej w naczyniach wody. Obecność kofeiny w plastrach może ułatwić wygładzanie grudek oraz innych nierówności, zwiększając tym samym sprężystość tkanek.

Poprawia elastyczność i jędrności skóry

Obecność ekstraktu z miłorzębu japońskiego w plastrach przyczynia się do poprawy elastyczności i jędrności skóry, zabezpieczając ją jednocześnie przed negatywnym wpływem wolnych rodników. Ginko biloba zmniejsza kruchość naczyń włosowatych, a także wykazuje bardzo skuteczne działanie antyoksydacyjne, redukuje blizny oraz przyspiesza proces gojenia się ran. Zawarty w plastrach olejek z gorzkiej pomarańczy działa natomiast odświeżająco, stymulująco i wzmacniająco na skórę. Wykazuje właściwości antyoksydacyjne, dlatego zalecany jest zwłaszcza do opóźniania procesów starzenia się naskórka. Działanie ekstraktu przyczynia się do ujędrnienia i wygładzenia skóry, a jednocześnie zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia.

Jakie są efekty stosowania plastrów Slimmestar Perfect Skin Patch?

Efektywność intensywnej kuracji modelująco-antycellulitowej  Slimmestar Perfect Skin Patch bazuje na odpowiedniej formule plastrów zawierających ekstrakty roślinne. Innowacyjny sposób aplikacji przyspiesza procesy metaboliczne, które zachodzą w tkankach podskórnych. Plastry nasilają lipolizę, co wspiera rozpad tkanki tłuszczowej oraz redukcję cellulitu.

Stymulując proces termogenezy, pobudzają organizm  do znacznie szybszego przetwarzania energii na ciepło. Zastosowanie kuracji może ograniczyć powstawanie nowych komórek tłuszczowych, wzmocnić naczynia krwionośne oraz poprawić mikrokrążenie skórne, pobudzając równocześnie miejscowe krążenie krwi. Nie bez znaczenia pozostaje ujędrniający i wygładzający wpływ na skórę, przyczyniający się do poprawy jej sprężystości oraz elastyczności. Ma to szczególne znaczenie w przypadku znacznego spadku wagi, ponieważ niweluje ryzyko efektu obwisłej skóry.

Jak stosujemy plastry Slimmestar?

Plastry na odchudzanie należy stosować zgodnie z instrukcją. Przed ich aplikacją trzeba sprawić, czy skóra jest sucha i czysta. Po wyjęciu z opakowania, należy usunąć część ochroną i starannie przykleić plaster i pozostawić go na skórze przez 12 godzin. Po upływie tego czasu należy go usunąć, ponieważ produkt przeznaczony jest do jednorazowego stosowania.

Zaleca się używać plastrów 5 razy w tygodniu, zawsze przyklejając 1 sztukę na okres 12 godzin. Efektywność terapii jest ściśle uzależniona od systematyczności stosowania, ponieważ pozwala ona na równomierne rozprowadzanie składników aktywnych. Substancje mogą się wówczas wchłonąć bezpośrednio do tkanek skórnych, co podnosi skuteczność działania.

Zaletą takiej formy aplikacji jest duża dyskrecja i komfort. Plastry można bez problemów nosić cały dzień, co wynika z ich kompaktowej formy. Po przyklejeniu pod ubraniem, pozostają niewidoczne i nie przeszkadzają w wykonywaniu codziennych czynności.

Gdzie można kupić i ile kosztują plastry Slimmestar?

Łatwość zakupów online sprawiło, że mamy ogromny wybór wśród suplementów diety, wyrobów medycznych czy kosmetyków. Niestety, również dlatego jesteśmy narażeni na podróbki kuszące niską ceną, przypominające do złudzenia oryginalny produkt.

Gdzie można otrzymać oryginalne plastry Slimmestar, aby mieć pewność że kupujemy właściwy produkt? Wyłącznie na oficjalnej stornie producenta. Tylko wtedy mamy gwarancje, że w nasze ręce trafia sprawdzony, pełnowartościowy preparat.

Plastry Slimmestar można zamówić za 317zł. Natomiast w chwili obecnej producent z racji wejścia na polski rynek przygotował ofertę specjalną, dzięki której można otrzymać oryginale plastry za 157zł. Trzeba przyznać, że nie jest to wygórowana cena, jak za tak szeroką gamę efektów i skuteczność.


Oficjalna strona producenta: www.slimmestar.pl

  Slimmestar - Aktualne promocje


Czy są jakieś przeciwwskazania do stosowania plastrów Slimmestar Perfect Skin Patch?

Plastry Slimmestar Perfect Skin Patch nie powinny być stosowane przez osoby uczulone na którykolwiek ze składników produktu. Środek ten nie jest też przeznaczony dla dzieci oraz kobiet w ciąży i karmiących piersią. Aby zachować właściwości produktu, należy przechowywać go w zamkniętym opakowaniu, w miejscu suchym i nienasłonecznionym oraz w temperaturze pokojowej, a także chronić przed wilgocią.

Jakie są opinie o plastrach Slimmestar?

W poszukiwaniu opinii na temat Plastrów przeszukaliśmy tematyczne blogi, fora a także media społecznościowe gdzie osoby stosujące Slimmestar z chęcią dzieliły się opiniami na jego temat.

Zdecydowana większość osób chwali działanie plastrów. Piszą o łatwości stosowania, dyskrecji stosowania, ale przede wszystkim o dobrych rezultatach kuracji. Wiele osób zaznacza, że pierwsze widoczne rezultaty zaobserwowali już po około 21 dniach regularnego stosowania.

Znaleźliśmy również kilka negatywnych opinii. Odnosiły się one do czasu oczekiwania na efekty. Natomiast ich autorzy przyznawali że korzystają z plastrów Slimmestar zaledwie od kilku dni lub tydzień. Może jest to zatem kwestia cierpliwości.

Plasty Slimmestar Perfect Skin Patch – opinia i podsumowanie redakcji. Czy warto stosować?

Plastry Slimaster są produktem stosunkowo nowym na polskim rynku, jednak w innych krajach europejskich cieszą się dużą renomą i popularnością. Opinie na ich temat są w większości bardzo pozytywne, co wynika z prostoty aplikacji oraz efektywnego działania.

Użytkownicy plastrów doceniają je również za bardzo przystępną cenę. W sprzedaży znaleźć można wiele tańszych zamienników plastrów Slimmestar, jednak często pochodzą one od trudnych w weryfikacji dostawców i cechują się niższą efektywnością działania. Decydując się na zakup tego typu produktu, warto skorzystać z oferty bezpośrednio od producenta i zyskać pewność wysokiej efektywności oraz bezpieczeństwa składników aktywnych. Poniżej zamieszczamy ocenę preparatu oraz dla Państwa wygody, bezpośredni link do strony producenta.

Kliknij tutaj, i odbierz opakowanie Slimmestar 50% taniej

PRZEGLĄD RECENZJI
Cena
Skład
Szybkość działania
Opinia specjalisty
Opinie użytkowników
Stosunek ceny do jakości

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Jak chcesz się przedstawić?